Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek gaz lenne ha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gaz lenne ha az egyik legjobb baratom ex-baratnojevel jonnek ossze? 16f

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 20:47
 1/5 anonim válasza:
beszélj a haveroddal. Ha neki nem gáz és szereted a csajt akkor ok, de ha nem fontos annyira neked, akkor ne kockáztasd ezzel a barátságotokat
2017. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődd meg tőle hogy nem lenne e gond
2017. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es mit mondjak neki?
2017. ápr. 23. 22:06
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ne erőltesd. Magad miatt. Egyrészt kínos lehet nekik ha közös programot csinálnátok, másrészt meg te sem leszel nyugodt, hogy nem kezdenek-e újra kavarni. Nekem volt olyan csajom, aki egy 10 évvel korábbi szerelme miatt pattintott...
2017. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Spenc2014 ***** válasza:

Én a legjobb barátom ex feleségét vettem el, rá 10 évre miután elváltak.

Így csináltam a legjobb barátomból a legnagyobb ellenségemet.

Mondjuk marhára nem érdekel a jogtalan hőbörgése, és marha jól megvagyok az ex feleségével évek óta, sőt 10 hónapos a lányunk, de mindenképpen érdemes megfontolni hogy vannak akik saját tulajdonuknak érzik az exüket, és egy ilyen miatt sok esetben ez a vége, ezt számold bele

41F

2017. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!