Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szivassam meg az exem?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szivassam meg az exem?!

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne :D priviben írom az előzményeket


(Szexel kapcsolatban kène valami)



2017. ápr. 23. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tudom
2017. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
óvodás... legyél felnőtt és szard le.. ha ügyesen csinálod az sokkal jobban zavarni fogja
2017. ápr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Imre777 ***** válasza:

Mit szeretnél?

Vágja le valaki a f . a . sz . od zacskóstól vagy hogy szeretnél szenvedni?

(Na ugyan úgy, ahogy Te is akarsz szenvedni, szívni és előtte szívasd vagy szívattasd meg magad ugyan úgy, hogy biztosra menj!)


Akár mi történt, akár mit tett, ha az egész családod kiírtotta, akkor is a szívatás, az szívatás!

(Olyan nincs, hogy visszaütök, csak ütök. A követ nem dobjuk vissza, hanem kenyeret dobunk helyette oda és akkor válunk emberré, ha a követ dobjuk vissza, akkor nem emberek vagyunk.)

2017. ápr. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na vegre buli van:D ki ne hagyj:D
2017. ápr. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez engem is érdekel, hátha tudok segíteni. :D :)

20/N

2017. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lökjed a sztorit :D

20/l

2017. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!