Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy fiú nemrég rámírt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú nemrég rámírt egy fontos témával kapcsolatban, de mikor válaszoltam neki, ő már nem írt vissza, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
A fiúval együtt járunk edzésre, de múltkor a sulijában találkoztunk egy esemény miatt. Ott nagyon kedves volt, beszélgettünk stb., majd bejelölt Facebookon. Később rám is írt, megkérdezte hogy vagyok, majd konkrétan felkért egy kapcsolatra. Erre se nem nemet, se nem igent nem mondtam (nem akarom magam könnyen adni :D), viszont erre már nem válaszolt, csak megnézte. Ez kb. 2 napja történt azóta semmi. Ez mit jelent? Most nekem kéne írnom neki? Fiúk és lányok véleményére is kíváncsi lennék. Nyugodtan írjatok privátban ott majd akár részletezek is, nagyon megköszönném :)

2017. máj. 3. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Se nemet se igent nem mondtál, Akkro mégis mit írtál neki?:')
2017. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretném publikálni, ezért mondtam, hogy privátban részletezek is. :)
2017. máj. 3. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi vagyok, várom privátban
2017. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És az szerinte normális,hogy minimális ismeretséggel felkér kapcsolatra? Se randi, semmi, csak ....

ez defektes.

Neked kéne írnod? Nem, komolyan. Hát aki így indít, az nem lesz egy kapcsolati fenomén,jobb,ha hagyod.

2017. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, már inkább hagytam is, szerintem nem is akart semmi komolyat tőlem :/ ÉS azért valamennyire ismertük egymást, tehát nem minimálisan,, de azért az indítás számomra is kicsit gyors volt. Köszönöm :)

Privátban szívesen részletezek, bár már segített valaki, de ha esetleg más kíváncsi a többire, az nyugodtan írjon :)

2017. máj. 5. 08:55
 6/7 anonim ***** válasza:

erre kíváncsi vagyok. írhatsz, ha akarsz

:)

2017. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még hozzáteszem, ha valaki kéri, hogy mondjam el neki részletesen is, írjatok kort és nemet is légyszi :) Köszi :)
2017. máj. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!