Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rendszergazda vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszergazda vagyok egy iskolában, kirúghatnak ha megtudják, hogy egy 16 évessel diáklánnyal (más intézménybe jár, oktatási intézménytől eltérő helyen ismerkedtünk meg) járok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy pedagógus, és nem a gyerekekkel foglalkozol, mint nevelő ember, hanem egyéb alkalmazott vagy, akkor nem.
2017. máj. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem rúgnak ki, de dughatnál korodbeli nőket, mert elég gáz vagy... Már bocs, de ez az igazság.
2017. máj. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én a helyedbe eltünnék!Mert ha ez kiderül akk nem fogsz élve bekerülni a böribe!Az apja fejszével fog szétpaszni!
2017. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a rendszergazda járt egy végzössel és ott smaroltak mikor mentek le. Durva volt. 19 eves csaj 27 eves rendszergazda
2017. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:

Először is az apukájával jóba vagyok, a fejszét pedig még éleznie kell xd

A lány tökéletesen érett a korához képest, de még mennyire érett xd

Még egyszer köszönöm a válaszokat sokat segítettetek....

2017. máj. 8. 01:20
 6/7 anonim ***** válasza:
A munkahelyednek ehhez semmi köze. Ha kiderülne, maximum furcsán nézhetnek rá, de szerintem ez édes kevés ahhoz, hogy elbocsájtsanak. Ne haragudj, megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2017. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az apja helyében jól megvernélek. Nem hinném, hogy kirúghatnak, de én a helyedben előbb mondanék föl.
2019. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!