Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem gondolkozik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem gondolkozik, elrontja a jövőjét, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom 17 éves, nagyon okos, az ország egyik legjobb gimnáziumàba több orszàgos versenyen kivàló helyezést ért el, a bizonyítványa kitűnő, 6 tantárgyból dicséretes ötös, 5 nyelven beszél folyékonyan. Remek jövő áll előtte, elit külföldi egyetem, jó munkahely, elismerés stb. De rossz társoságba keveredett, az osztályába is elég kétes alakok járnak, igazi gengszerbanda az egész. Igaz, hogy az eredményei nem változtak, de drogot árul és már vannak állandó vevői, lopott boltból alkoholt nem egyszer, cigizik, átbulizza az éjszakákat és hazudik. Nagyon nem jó ez így, mit tehetnék, hogyan tudnám helyre tenni?

14/l



2017. máj. 7. 12:16
 1/10 vesztor ***** válasza:
100%
Neki kell belátnia, én is toltam régen nyugodj meg. Majd ha a rendőrök kopogtatnak és aszondják házkutatás az lesz a szar ügy. Mondd meg neki, hogy legalább a dealerkedéssel álljon le.
2017. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha olyan jó gimnáziumba jár, akkor miért van tele gengszterekkel?? Szar suliban könnyű jó eredményt elérni, szerintem egy kicsit túloztál és egyáltalán nem vall sok észre az, hogy meggondolatlanul cselekszik, egy okos ember minden lehetőséggel számol és a döntéseit alaposan megválogatja, mert tisztában van vele, hogy a jövőjét ez irányítja majd,..


" egyik legjobb gimnáziumàba több orszàgos versenyen kivàló helyezést ért el"

Itt hiányzik a mondat fele, persze kitudom egészíteni tudom mire gondolhattál, sőt hogy pontosabb legyek csak kvöetkeztetek éppen ezért érdekel, hogy mi is akart oda kerülni, mert a következtetés sokszor lehet téves, más felől meg te ismered, te tudod, hogy mi hat rá érzelmileg, hogy megtudd változtatni és nem mi.

2017. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, igaz, kimaradt egy szó a mondatból. Gyorsan irtam, de így akarta?:"Az ország egyik legjobb gimnáziumaba jár, több országos versenyen kiváló helyezést ért el..."
2017. máj. 7. 12:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked nem mindegy amugy ha jovore kulfoldi egyemre megy? De ha te is mesz vele akkor nem szoltam.
2017. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ugyanarra az egyetemre szeretnék majd menni, mint ő, csak nyílván később, mivel én még csak kilencedikes vagyok, ő meg tíznegyedikes.
2017. máj. 7. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
17 évesen 5 nyelven beszél folyékonyan?Pontosan melyikek is azok?Tudod nem itt kellene hazudozni!persze majd egy 14 éves gyerekkel fog összejönni!Vagy tr vagy az akit teherbe ejtett?Te voltál a hírekben?
2017. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Menekülj, mielőtt téged is belekever valami stiklibe.
2017. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mindendelekeppen maradj vele!! Enis ilyen voltam,soot...! De megismertem eletem szerelmet es utana elfelejtettem az azelotti eletem..:) Ebben tenyleg tudok tanacsot adni,mert atestem rajta..:)
2017. máj. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5 nyelven beszél 17 évesen? Mesélj még
2017. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Figyelj nem szeretek rosszat feltételzeni de szerintem kamuzol, tegyük fel hogy aimt leírtál mind igaz.

Nem ismerem a srácot így nem tudom hogy mennyire makacs vagy hogy te ennyire hatsz rá milyen kapcsolatotok stb. Ami nem megy ne erőltesd inkább ha nem akar megváltozni nem fog csak akkor ha már megtapasztalja milyen is nyakig sz*rba lenni és hogy milyen kimászni belőle. Ha elbassza hát elbassza majd belátja egyszer, az ember mindig a saját kárán tanul, tudom mert sajnos én se vagyok tejesen tiszta alak, nade nem ez a lényeg.

Azt javaslom maradj vele ha elveti a sulykot akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot, kicsit nehéz lessz mert egy iskolába jártok szinte mindennap találkoztok, zárd ki a köreidböl, tudom könnyű mondani de gondolj azért saját jövödre is, ne hagyd hogy bárki befolyásoljon, meg ugyis lessz másik pasid még fiatal vagy.

Bocs a helyesírási hibákért.

2017. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!