Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor szokott lenni az elso csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szokott lenni az elso csók?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel nagyon joban vagyok es kolcsonosen bejövünk egymásnak(erről már beszéltünk is). Gyakran chatelunk de eloben is szoktunk beszélni. Még nem volt kézfogás se meg randi se meg ilyenek. Ezeknek mikor kéne megtörténniük?

2017. máj. 12. 19:57
 1/3 A kérdező kommentje:
(14/l vagyok)
2017. máj. 12. 19:59
 2/3 Lazy Lover ***** válasza:
100%
amikor készen álltok rá
2017. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Így konkrétan nincs kitűzött időpont, mikor. Ha kölcsönösen tetszetek egymásnak, találkozzatok, és minden alakul majd. Az első csókot teszik első randira, spontán időpontra, szóval ez változó. Én azt ajánlom, akkor menj bele, ha szeretetet érzel, nem csak tetszik és jó pasi, hanem érzed, hogy igen szereted, és három hét múlva is így lesz ez, és akkor valószínűleg jó, emlékezetes is lesz az első csók. Nekem legalábbis így az volt. De változó, ember,kapcsolat, hely, minden függő.
2017. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!