Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Osztálytárssal/iskolatárssal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal/iskolatárssal való járás?

Figyelt kérdés
Megértem,hogy osztálytárssal nem járunk, és hogy ennek megvannak a nyomós okai, de mi a helyzet az iskolatárssal való járáskor? Ennél is hallottam már, hogy nem kéne, de miért? Mi a véleményetek erről? Vannak pro és kontra érveitek?

2017. máj. 15. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 volt barátnőm is sulitárs volt és nem volt gáz.


Emberfüggő... Ha meg tudjátok adni egymásnak a teret és szabadságot akkor nem lehet belőle gond.

Sokan nem bírnak magukkal és minden szünetben találkoznak stb. Az túlzás.

De mondjuk suli után együtt hazamenni király, meg sulin belül könnyebben be tud illeszkedni a baráti társaságodba és te az övébe. Nem csak párkapcsolat, de barátságok szempontjából is jó dolog szerintem.

2017. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem a legjobb de valahol muszáj ismerkedni.

A sulis társ is olyan,hogy gyakran látnád ha szakítasz vele vagy valami és előtte csajoználvagy pasiznál mivel nem tudom fiú vagyok lány vagy-evagy fordítva nem a legjobb érzés

Én is ebben vagyok hogy szar amikor az új pasiával látom,de már kezdem leszarni az egészet:))

2017. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány**
2017. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a sulibol nem gaz. Egyreszt valahol ismerkedni kell,bulikban nsm mindig konnyu,masreszt ennyi erovel senkivel ne jojjon ossze az ember,mert mindenkivel osszefuthat kesobb.
2017. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!