Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
A barátommal egy éve vagyunk együtt.Már nem érzek úgy,mint régebben.Ő folyamatosan féltékenykedik,megsértődik,ha a barátnőimmel szeretnék lenni.És ha próbáltam megbeszélni,azt mondogatta,hogy öngyilkos lesz,ha szakítok vele.Volt már,hogy szünetet kértem,de akkor is folyamatosan írogatott,nem is tudtam gondolkodni.

2017. máj. 20. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog . Megmondod neki hogy szakítani szeretnél . Ez és ez miatt. És nem a te hibád lesz ha öngyilkos lesz mert ez az ő döntése és alapja lelki hibája hogy azt az utat választja amit hibának számít. Olyan karmát szabadít magára ami újra megtörténik és nem tud kiszabadulni. Akinek a lelke hibás és önnmagát okolja egy bolond érzelmi aktivitás miatt és helytelen cselekvésre ösztönzi magát az annak az lesz a gondja hogy épp nem tud pozitív lenni. Én azt ajánlom hogy te döntsd el mit szeretnél a te döntésed te életed. Az ő hibája meg a saját hibája és te neked nem kell bűnösnek lenni amiatt mert a lány önkéntelenül felelősség nélkül hibás döntésből a saját életét kioltja . Ennyi.
2017. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye, hogy folyamatosan írogat neked mikor te kérdet, hogy ne tegye, szerintem nyíltan szakíts vele. Az ilyenek nem érdemelnek meg egy "finom" szakítást.... álj oda és mondd, hogy nem érzel úgy íránta, mint eddig és zavaró, hogy folyamatosan féltékenykedsz és az már csak hab a tortán, hogy szünetett kérek te meg nem vagy képes békén hagyni. Nem szeretném tovább folytatni ezt a kapcsolatott... vagy valami ilyesmit mondj neki...
2017. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!