Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mi van?! Akarhat tolem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van?! Akarhat tolem valamit?

Figyelt kérdés
6 napja talalkoztam egy fiuval. Setaltam vele es beszelgettunk. Egy ismerosom rokona, igy talalkoztunk. Meg aznap bejelolt facebookon es ott beszelgettunk. Azt mondta bejovok neki. Kert tolem egy "bizonyos" kepet amit en nem kuldtem neki. Ezert azt mondta hogy inkabb hagyjuk az egeszet, mert nem "hagyom" magam. Egy baratnom rairt hogy jarna e velem (nem tudtam errol) es annyit irt hogy "haha" es elpirosodo smile. Aztan ramirt hogy "hmm". Na most akkor mi van? XD Am en 14 vagyok o meg 16 vagy 17 xD

2017. máj. 21. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a tested kell neki.
2017. máj. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon éretlen, ne küldj neki képet és ne higgy el neki semmit, valószínűleg nincsenek komoly szándékai. Még azt se tudod, hány éves, ne csinálj butaságot légyszi..
2017. máj. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak le akar feküdni veled. Könnyen szerezhető lányokra utazik.
2017. máj. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lyukra játszik. Nincsennek komoly szándékai. Legyen benned méltóság, ne állj szóba ilyen páva gyerekekkel.
2017. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen egyértelmű. Nem biztos, hogy járna veled, de nagyon szívesen megfektetne. Vagyis egy darab hús vagy számára.
2017. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehet egy ilyen témában "xD"ket küldeni? Kértek tőled egy bizonyos képet, amivel az egész életedet tönkretehetik, te meg ezt ennyire viccesnek találod, sőt még érdekel is hogy mit akarhat tőled?

Komolyan csak ideges leszek hogy milyen emberek lesznek a szülői oda nem figyelés miatt.

De ne lepődj majd meg azon hogy ha összejössz vele, hogy lefotóz titokban és az örökké ott lesz nála.

És 99.9% hogy nem csak nála lesz meg az a kép hanem az összes haverjánál.

2017. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Facebook jelölés a világon semmit nem jelent érzelmi szinten.

Nem, nem akar tőled semmit, még képet sem igazán , ebben a korban a legtöbb fiú saját magától sem tudja , hogy mit akar ...max nem tudja mit kezdjen a serdülőkor okozta biológiai változásaival... te lány vagy, nyilván, neki meg mindegy csak küzdenie ne kelljen ... ergo, bármi is motiválja, az tuti hogy érzelemmentes motiváció ...

Tudom, hogy nem divat de azért kérj tanácsot bátran anyukádtól, apukádtól ... hidd el, a 20 + éves lányok megteszik, hogy beavatják a szüleiket ilyen jellegű kérdésekbe.

Ők tudni fogják a választ ... te 14 vagy, akkor a szüleid is elég fiatalok még, hogy értsék miről van szó, bár szerintem idősebbeknek sem okozna gondot a megértés .

2017. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!