Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a párom szakíta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom szakítani akar, és nem tudom, hogy miért?

Figyelt kérdés
A párom ki akar dobni , de nem mondja meg , hogy miért , én pedig semmi jelét nem észlelem , és nem is észleltem . Minden rendben van/volt , nem is veszekedtünk , csak nem rég elveszítettem egy barátot és emiatt szomorú voltam , de nem hiszem , hogy emiatt neki is itt kéne hagynia , hanem inkább vigasztalnia. Plusz attól is nagyon félek , hogy ha szakít , akkor az osztálytársaim meg mindenki csesztetni fog emiatt (az osztálytársam eddig is piszkáltak , kb.mindennel , el sem merem képzelni mi lenne , ha sírva mennék suliba). Szerintetek mit tegyek ? 14L

2017. máj. 21. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Előzd meg a bajt, dobd ki te.

De komolyan. Aki ilyen módon tartja rettegésben a párját vagy ezzel próbál elérni valamit, annak azonnal mutatnám az ajtót és átrugdosnám rajta, ha magától nem megy.

2017. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Párod? 14 évesen? Lehet simán azert mert gyerekek vagytok es nem azert akar baratnoset játszani hogy vigasztaljon es lelki segélyt nyújtson, hanem hogy jól érezze magát? Simán belefér egy 14 éves fiú viselkedésébe, hogy csak addig érdekel amig jo játék vagy, most hogy teher lettél, mehetsz ahova akarsz...
2017. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Párod??? A leírás alapján legalább 25 évesnek gondoltalak! Dobd ki te őt és a suliban légy erős, otthon meg sírhatsz.
2017. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
dobd ki a kis sz@rost.. komolyan ha még arra se képes h elmondja mi baja..
2017. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szard le az oszt. társaid, a srácot meg méginkább. Aki annyira sem tart, hogy elmondja miért nem vagy neki elég jó, azzal nem kell törődni.
2017. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ...sajnos már kidobott mielőtt még tehettem volna valamit ... Amúgy ő 19 éves
2017. máj. 21. 12:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Jaaah hát úgy már mindjárt más. Ha le is feküdtetek, akkor csak kihasznált, ha nem feküdtetek le, akkor meg az volt a baja.
2017. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le...de pettingeltünk , épp azért , hogy ne az legyen a baja ...
2017. máj. 21. 12:46
 9/13 A kérdező kommentje:
Szóval...nem tudom mi történt
2017. máj. 21. 12:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Most komolyan csak azért mentél bele a pettingbe, hogy ne legyen baja?!
2017. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!