Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki el tudná képzelni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudná képzelni magát egy ilyen 'extrém' párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nem találkoztam még hasonszőrű emberrel, ami meglep és elkeserít.

Szóval.. 'megcsalás'. Az én szótáramban nincs ilyen kifejezés. Ami engem illet, a szabad kapcsolatok híve vagyok, és már az elején tisztázom, hogy csinálja akivel szeretné, nem fogom kisajátítani, és nálam nem lenne tabu a másokkal folytatott viszonya sem. Szerintem hülyeség megszabni hogy akkor most csak mi létezzünk a párunknak, mert előfordul olyan hogy valaki több embert szeret, meg most mimárez, mintha a szerelmi rabszolgánk lenne. Különben is, az érzelmek áradatát nem csak hűséggel lehet bizonygatni.

A legtöbb kapcsolatban (már az elején) nagy szerepet kap a féltékenység, ami elég szar, mert akkor mi értelme az egésznek?

Mindig csak nevetek azokon az eseteken amikor a szakító ok a megcsalás volt. Komolyan érthetetlen, miért van ennyire túlreagálva, ha valakinek nem csak egy kapcsolata van.

17/L



2017. máj. 21. 18:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Személy szerint akkor tudnám magam ilyen kapcsolatban elképzelni, ha nem lennék szerelmes a lányba, és tudatna velem mindent, valamint a mással/másokkal való viszonya nem lenne negatív hatással az együtt töltött időre. De ezt inkább csak utolsó lehetőségként, ha végképp szükségem lenne egy "barátnőre". 21/F
2017. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Ezt nyitott kapcsolatnak hívják.

Léteznek ilyen emberek.

2017. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam hogy lany vagy mar az elejen
2017. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
#3 ez valami hímsoviniszta megjegyzés akart lenni? :D
2017. máj. 21. 19:03
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Altalaban legalabbis en ugy vettm eszre hogy lrginkAbb a lanyok szoktak fllrtolni simlgatni mas fkukat mrg akkir is ha parkapcsolatban vannak
2017. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

ez hülyeség. a férfiak is ugyanúgy oda meg vissza vannak, ha tudják hogy bejönnek más lányoknak is.

a nyitott kapcsolatok meg leginkább emberfüggőek, de ott pont azt tapasztalom, hogy a nőkben nagyobb a féltékenység, de amúgy utálom az ilyen általánosítgatásokat, hogy mi jellemző a férfiakra mi a nőkre blabla.

2017. máj. 21. 19:08
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
En od utalom az altalanosgasitast se a kornyezetm tele van ilyenekkel szov en gondollm jogy a naggyanal igy van. De am en nem vennek reszt il en lapcsolatban
2017. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Bennem is felmerült már ez a gondolat, de mielőtt belemennék egy ilyen kapcsolatba, még biztosan átgondolnám.


Szerintem a féltékenykedésnek az az oka, hogy fél az ember, hogy ha a másik talál egy jobbat, akkor őt otthagyja. Igen, ez azt jelenti, hogy nem teljes a bizalom, de nagyon ritka az a kapcsolat, ahol az.


17/f

2017. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem. Nem azért, mert baj van vele, egyszerűen csak más beállítottságú vagyok. Ahhoz, hogy mindent meg tudjak adni annak, akit szeretek, sok idő és energia kell amit nem fogok másra pocsékolni, valamint nagyon sok dolog van amit nem mernék megosztani olyasvalakivel, akinek más is van. Plusz nem fogok versenyezni és nem tűröm hogy más nőkhöz hasonlítgassanak. Számomra a hűség alap, adom és el is várom. Viszont ettől függetlenül tudom, hogy a nyitott kapcsolatok létező dolgok, régen és most is. A legtöbb helyen az is természetes volt/még most is, hogy egy férfinak több feleség, ágyas van stb. Ha neked a gondolkodásodba ez bőven belefér, akkor biztosan találsz partnert/partnereket hozzá. Ameddig nem ártasz senkinek addig nincs is gond. :)
2017. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
monogámia!
2017. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!