Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mivel lehet ráírni a fiúra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet ráírni a fiúra?

Figyelt kérdés

Van egy srác az iskolában, aki nekem tetszik. 1 évvel felettem jár, és eddig mindig csak nézegetjük egymást, hol több, hol kevesebb ideig, de nézzük. Arra gondoltam, hogy ha iskola végéig nem alakulna ki semmi, akkor ráírok.

Milyen témával kéne? Elsőnek egy "szia", de utána a "mi újság?" nem veszi ki magát furcsán? Vidéki suli, mindenki ismer mindenkit. Én 10.-es vagyok, ő 11.


Nagyon köszönöm előre is a segítségeket :)



2017. máj. 21. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én bárkivel elbeszélgetek, szóval bármivel:D
2017. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy mizu? Mi ujsag? Bőven megteszi. Vagy esetleg a suliról kérdezgesd.
2017. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!