Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Szerintetek ez túlzás évfordul...

Szerintetek ez túlzás évfordulós ajándéknak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nemsokára lesz az első évfordulónk, de bárki akit megkérdeztem arról, amit akarok csinálni azt mondta, hogy túlzás. :/ Pedig ahogy ismerem barátnőmet nagyon örülne neki mert szereti a romantikus dolgokat. Az ajándék az lenne, hogy rózsaszirmokból kiraknám hogy "I love you" és köré teszek közös képeket, szívecskés lufit, egy csokrot és valami kis csokit. Szerintem mivel ez nem olyan ajándék amit el tud rakni, maximum lefotózni és többször megnézni később ezért én nem gondolom, hogy túlzás lenne. Szerintetek?

2017. máj. 21. 19:47
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem túlzás. Te ismered a barátnődet ezért te tudod hogy mi tetszene neki. Én ha szeretek valakit akkor bárminek örülök amit tőle kapok.
2017. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ajándék lenne. Szerencsés a barátnőd
2017. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Kedves dolog, magam is hasonlóképp cselekednék, a lányok szeretik az ilyesmit :)


Szóval hajrá, ha úgy érzed, hogy a megkérdezett dolgokhoz képest ez szelídebb és ő is örülne neki akkor csináld.


Csak vigyázz, mert vannak olyan rózsák amelyek nem illatosak valamiért.

2017. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A rózsa is virág és a csokor is! Szerintem a csokrot hagyd ki, mert a rózsa egy nagyon domináns dolog, az épp elég.
2017. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass másokra! Te vagy vele egy éve, nem pedig ők. Te jobban tudod, hogy mi az, aminek a barátnőd ürülne. Minden ember más, mindenkinek más tetszik. Nekem a párom sose csinálna ilyet, mert tudja, hogy nem szeretem ezt. Pedig neki meg állandóan azt mondják, hogy virágcsokrot, meg rózsákat, meg csokit adjon nekem, mert azt úgy illik. De ő nem hallgat másokra, mert ő tudja, hogy milyen vagyok és tudja mi az, amire vágyok.

Ha tudod, hogy a barátnődnek ez tetszene, akkor ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak. Semmi közük hozzá.

2017. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem nem túlzás.
2017. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden kommentet! Sokat segítettek, mostmár biztosan megcsinálom neki:)
2017. máj. 22. 01:01
 8/8 anonim válasza:
nagyon irígykedem,az én barátom ilyet soha nem csinálna nekem,hiába tudja hogy ezt szeretném :(
2017. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!