Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van esély rá, hogy sikerüljön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy sikerüljön "megszereznem", azt a lányt, akinek már elmondtam h szeretem meg minden, és konkrétan nem mondta azt hogy NEM, de arra utalt :$. Esetleg mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

semmit.

vagy nem nézel ki elég jól, vagy nem vagy elég tökös,esetleg nem kapja meg tőled azt, amit ő akar.

Jellemfejlődésednek jót tesz.

2017. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem azt kerdeztem,hogy en hogy nezek ki -_-,hanem hogy mit tehetnek. Amugyis meg ha nem tudsz egy rendes valaszt adni,akkor kerlek lapozz tovabb!!
2017. máj. 23. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Rendes válasz volt szerintem, valóban ez számít, ez alapján csak külsőre nem vagy az igazi neki, de nem akart megbántani, miután megismert.


Sosincs veszve a remény, a lányok meggyőzhetőek, de nehezebb dolgod lesz. Ha olyan típus, talán valami nagy vallomás. Ha nem ilyen, eszedbe se jusson, akkor valami hosszú meggyőzési folyamattal próbálkozz, mutasd meg neki, hogy igenis megérsz egy próbát.

2017. máj. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy az elozo mondja. Fogalmam sincs hogy nezel ki, en pl sok szep lanynak tetszek, de van olyan kozepszeru csajszi is, akin latom h a kemia legaprobb jele sincs meg felem neki. Ez ilyen.

Egy regi szerelmemen latom h tetszek neki most, mert felnottem hozza. O 20, en 19.

2017. jún. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szoval akkor jobb lenne hagynom a fr*ncba?:$
2017. jún. 11. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja. Milliószor megkell hallj belül.
2017. jún. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!