Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt miért csinálja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

16/L

Van egy srác,akit ugymond(nem teljesen de) netről ismertem meg. Cseteltunk mimden nap,aztan elhivott talizni,jó volt. De utána kevesebbet cseteltunk(hetente) elhivtam masodik talinal én. Szerintem az is jó volt. Azután is irogattunk,de kb hetente-kéthetente. Nagyon nem értem,hogy mivan. Ha nem akar semmit, miért ír mégis? Ha meg igen,akkor miért ilyen ritkán?



2017. máj. 23. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az meg nemjutott eszedbe hogy ezt tole kerdezd meg? Lol
2017. máj. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"Szia Béla! Kérdeznpék tőled valamit. Régebben mindennap cseteltünk, a találkáink is jók voltak szerintem. Most mégis ritkán írsz. Mi az oka? Köszi a választ, Gizi"
2017. máj. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
valószínűleg nem tetszel neki eléggé élőben
2017. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!