Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt miért csinálja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Szimpla sztori:

Van egy lány a suliban.

Szerelmes voltam belé az első naptól kezdve sok ideig.

Megbeszéltük, hogy csak barátok vagyunk.

Később azonban megtudtam, hogy titokban "jár" egy iskolatársammal.(nem sokkal azután, hogy mi megbeszéltük, hogy csak barátok vagyunk)

Most pedig kerül, pedig tisztázva van, hogy csak barátok vagyunk.

Miért kerül ha:

Nem mondtam semmi rosszat

Nem tettem semmi rosszat

Tiszta a lelkiismeretem

Mégis kerül...

UI: Csak engem kerül és ezt furcsának találom, nem szeretnék mást, csak beszélgetni vele, de nem lehet... mert Kerül.


2017. máj. 25. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván még fiatal vagy azért nem érted:D A lányok olyankor beszélik meg valakivel,hogy legyenek "csak barátok" amikor nem akarnak valakitől semmit. Azért kerül mert sejti,hogy te mégsem csak barátkozni akarnál vele végső soron. Fogadj el egy jó tanácsot,ha van barátja,várd meg amíg szakítanak és utána próbáld meg feleleveníteni a "barátságot" ha érted;)
2017. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak:

De tudom, hogy a legyünk csak barátok mit jelent, volt már vele dolgom, de ezt a lányt már régóta ismerem, és ez egy olyan ideiglenes dolog volt, mert mi rendesen barátok voltunk, és nem azt mondta, hogy legyünk csak barátok, hanem azt, hogy már többször is mondta, hogy csak barátok vagyunk.(most nem csak egy 3 hónapja ismertem dologról van szó)


ami engem érdekel igazándiból, hogy miért kerül mostanság? megbeszéltünk mindent, de amióta van ez a másik srác tőlem valamiért azonnal el megy, ugyanazok a barátaink, tudják, hogy mi barátok is vagyunk, és ők sem értik, hogy miért kerül csak engem.

2017. máj. 25. 16:40
 3/6 A kérdező kommentje:

az előző válaszomon helyesbítve:

Amikor azt mondtam, hogy "mondta már többször is, hogy csak barátok vagyunk", akkor arra utaltam, hogy egy időben mondta többször, amúgy nem is akarok már tőle többet, de ez zavaró, hogy nem beszél velem :/

2017. máj. 25. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
1 válaszoló vagyok. Nekem is volt ilyen jellegű esetem is. Ha nem adtál rá különösebb okot hogy kerüljön,hívd félre és nyíltan kérdezz rá hogy most akkor mi van? Ha nem hajlandó normálisan válaszolni vagy hanyagol a pasija miatt,sosem volt igazi barátod.
2017. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a lánnyal egy a probléma, kicsit, amm...

agresszív és néha gyerekes.

Legutóbb, mikor valami probléma volt, megkérdeztem, hogy mi a baj...

Nem volt hajlandó beszélni, de egy pofonnal később távoztam(felpofozott) #nem_kompromisszum_kész

szóval, ötlet? hogy ezúttal pofon nélkül megússzam?

általában random időnként megbocsájt (a semmiért)

de néhe megharagszik (a semmiért)...

2017. máj. 25. 16:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát kapd el a kezét ha meg akar pofozni:D azt nem mondom hogy bántsd te is mert a feministák rögtön nekem ugarnak:) Agresszív vagy nem agresszív, ha a barátod akkor szakít rád időt hogy meghallgasson,de ezt mondd is neki. - Figyu! Ne pattogjál,hanem válaszolj a kérdésre, most akkor mi barátok vagyunk vagy mi van? Mellesleg egy fiatal leány pofonba te sem halsz bele,ha attól jobban érzi magát ennyit áldozhatsz a siker érdekében:)
2017. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!