Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt én reagálom túl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőmmel többnyire jól meg vagyunk és max kisebb viták vannak köztünk. De ma találtam pár képet a telójában , hogy egy plüss kóalával fotózkodik és ez teljesen új plüss még nem láttam és amikor rákérdeztem akkor összevissza beszélt és nem adott konkrét választ a kérdésemre.

2017. máj. 27. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ne hagyd, hogy hülyére vegyen. Az is lehet, hogy a szüleitől kapta, vagy valami más barátnőjétől, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Ezzel nem azt mondom, hogy biztos nincs más. Légy körültekintő. :)
2017. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 October15 ***** válasza:

Kit érdekel, hogy kitől kapta? Egyáltalán miért is láttad meg te tööööööök véletlenül azokat a képeket? Mondjuk az is kérdés, hogy valaki miért selfizik [úgy egyáltalán] egy plüssel [meg főleg].

Amúgy a vita 2 egyenlő és értelmes fél releváns eszmecseréje a másik meggyőzésére / probléma felvetésre vagy az álláspontod megértetésére irányul amit ti csináltok az jó esélyjel nem vita hanem veszekedés ami meg 2 idióta üvöltözéséből áll.


25F

2017. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Nos úgy találtam rá hogy ide adta a telóját, hogy nézzek meg egy pár képet és tovább mentem és akkor láttam meg őket tehát egyáltalán nem kuatkodtam. Másrészt meg csak érdekel miért titkolja , ha kap egy ilyet vagy hogy kitől kapja ezt tartom furának
2017. máj. 27. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked vette, nincs szülinapod, névnapod, vagy évfordulótok mostanában?
2017. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!