Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, jelentsem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, jelentsem?

Figyelt kérdés

Volt egy fiúm akivel nagyon jóba voltunk, amíg kinem derült hogy drogot árul, mert akkor szakítottunk. Nagyon nehéz volt tovább lépni, de végül találtam valaki mást akit nagyon szeretek! Egy nap elmentünk valahova sétálni, a régi pasim meg ott ternett (amit nem értek) és minden hazugságot mondott a pasimnak!!! Ő (a pasim) pedig azt mondta ne találkozzunk többi! Nem hisz nekem!! A volt pasim meg állandóan zaklat, hogy menjek vissza hozzá!!!

Segítsetek!!! Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni! Nektem mi a véleményetek?



2017. máj. 28. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a pasid inkább a drogdíler volt pasidnak hisz mint neked......

Bocsi, de szerintem egyikhez se menjél vissza!

2017. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam! És szerintem ő is gondolkodik AZON hogy visszajöjjön hozzám! Mert mi elvileg megbízunk egymásban!! 😕
2017. máj. 28. 07:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 19/L
2017. máj. 28. 08:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a drogárus exed, akkor bevarrják a zsernyákok, és nem lesz probléma többé.
2017. máj. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egesz eleted ecseszed,ha barkivel osszejossz akinek koze van a droghoz!

Ja! A szerelem elmulik,csak ido kerdese!

2017. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelentsd, ne azért mert törvényellenes, hanem mert ez veszélyes másokra. Drogosok is elüthetnek embereket, eröszakosak, másokat visznek bele, akiknek nem birja a szervezete stb. A pasiddal meg majd látjátok. :)
2017. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!