Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tehetek e valamit az ellen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek e valamit az ellen, hogy amikor fogom a barátnőm kezét akkor ne izzadjon?

Figyelt kérdés

Egy kicsit nekem rossz érzés, viszont ő azt mondja, hogy neki fel sem tűnik. 17/F


U.i: lehet, hogy rossz témában kérdeztem, de csak ezt találtam jónak


2017. jún. 9. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:

akár levághatod a kezedet is.

Ez ellen tudsz amúgy tenni különböző szerekkel, de ha nem zavarja akkor meg minek?? Amúgy meg gyakoribb kézmosás hideg vízzel meg kevesebb ráizgulás is segít, de mint mondtam vannak izzadásgátló szerek, gondolom kézre is találsz valami ilyesmit.

2017. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne fogjatok olyan szorosan, a tenyernel legyen rés.
2017. jún. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
huu nekem is ugyanez a baj :DD mondja, hogy nem zavrja stb, de engem zavar. Azt szoktam h kiveszem a kezem, és gyorsan megtörlöm a nadrágomba
2017. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Addig örülj amíg csak a keze izzad
2017. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!