Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon hiányzik a volt barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a volt barátom, és én csesztem el mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Együtt vonunk 4 hónapig, és azóta is mindig rá gondolok amióta szakítottunk, vagyis hát ő dobott. Igazából nagyon sok dolog miatt nem ment köztünk a dolog...ő szerinte én sokat drámáztam és csak a pénz miatt akartam vele lenni meg azért mert jól néz ki amúgy nem is szeretem, mert ha szarban volt valamiért mindig ott hagytam legalábbis ez a szöveg, de mégis miért nekem kéne megoldani az ő problémáit is meg mindenre oda figyelni??

Erős férfi fizikálisan is meg úgy hozzàm képest is de mindegy több figyelmet igényelt és én nem adtam meg neki...sokszor mondta hogy komolyabb nő kell neki vagy én mert engem szeret csak buta vagyok,éretlen.

Hasonló dolgok...egyéb szép bókok.


Tényleg nem tudtam úgy ott lenni mint egy igazi nő mellette de basszus meg csak 19 éves vagyok (ő 25).


Ma láttam is egy helyen nagyon jól nézett ki, tiszta uj cuccokban stb furcsán jól, izmosabb is lett gondolom egy csajt várt ...nem akartam ránézni nehogy észre vegye hogy még vonzodok hozzá, de nem bírtam ki. Észre vette és mosolyogva köszönt nekem...én meg köszönni se mertem csak röhögtem meg pirosodtam annyira szégyelltem magam.


Utána hatra néztem hogy ő néz e...és utánam fordult nézett viszont tényleg azt láttam rajta hogy szeret igazából.


Nem tudok úgy senkire nézni mint ő rá még mindig pedig már jó ideje szakítottunk.

Sokszor hallom vissza hogy velem lenne csak "hülye vagyok" stb...nem akarok neki könyörögni hogyan nézne már ki? Ráadásul elmond néha a hátam mögött mindennek, de meg ezt is elnézem neki.


Fogalmam sincs mit tegyek de vele akarok lenni és szerintem ő is velem. Hiába futnak utána a csajok senkiert nem tett ennyit mint értem...mit tennétek?


Nem akarok ismerkedni, nem kell privát üzenet amúgy is az egyik barátom fiókjaról írok.


Köszönöm a válaszokat :)!



2017. jún. 18. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is: abba igenis hibás vagy, hogy attól hogy az ő gondja neked mellette kellett volna lenned és legalább amennyire tudsz segíteni neki. Másodszor: ha annyira szeretne téged, nem hordana le a hátad mögött mindennek.

Szerintem teljesen különbözőek vagytok, nem hinném hogy sok értelme lenne újra összejönni.

2017. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor beszélj vele, azt tudom tanácsolni mint mások is.

Ez alapján az írás alapján nem tűnsz komolytalannak, bár lehet, hogy maga ez a sztori változtatott téged komollyá, hogy elmondta neked ezeket és stb ;

Érthető szerintem.


Bizonyíts, hogy fullos csaj vagy te is.

Öltözz te is jól, vond magára a figyelmét.

De nem úgy mint Michael Bay a Transformers filmjeivel, tehát ne giccsesen érted.

2017. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Khm. Na szòval: a barátodnak igaza van,éretlen vagy. Olvasd el kérlek mégegyszer azt amit írtál,s nézd meg hogy milyen képet alkottál magadról. Nem te kell megold a problémáit,hanem támogatnod kellene. Nem mersz köszönni,nagyon bunkón nézhettél ki akkor.

"Ráadásul elmond néha a hátam mögött mindennek, de meg ezt is elnézem neki. "-na ez az a pont amiért azt merem mondani hogy igaza van a (volt)pasidnak,hisz az ő szemszögéből egy köszönni nem tudó,naiv kislány vagy,ki ott hagy ha beüt a gond,vagy legalábbis ezt írtad le. A volt pasid sem tökéletes,sok olyan dolgot tesz ami sem férfihoz,sem emberhez nem illendő.

Amit tanácsolni tudok az az hogy:

1. Beszéljétek meg hogy hajlandóak vagytok-e megváltozni,ahhoz hogy eggyütt lehessetek.

2. Próbálj felnőni,úgy gondolkodni/viselkedni.

2017. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem azért dobott ki, mert többet várt tőled mint gondolta volna...

Barátilag szeret, de lehet hogy nem akar veled élni.

2017. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!