Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan csabitsak el egy pasit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csabitsak el egy pasit?

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Tedd szét a làbad, garantált lesz a siker :)
2017. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha ő nem vevő rád, akkor sehogy. Csak nevetség és szánakozás tárgya leszel így. Több év múlva a sok bizonyítási kényszeredben és átélt rossz kalandoktól és számtalan értelmetlen és frusztráltságodból adódóan amikor földhöz csapkodod magad csak, hogy észrevegyenek, inkább orvos javasolnék. Nincs szánalmasabb egy magát kellető nőnél. Nagyon gyorsan ki fogsz te égni...

Az ilyenekből lesznek később a férfigyűlölők..

2017. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy hány éves is vagy...


Az már elég sokat el tud árulni, hogy mit és hogyan.

2017. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
A kérdezőnél betalált eléggé sikerült rátapintanom a lényegre és a szellemi szintjére, mert azóta folyamatosan zaklat :))) Képes volt 2 fiókjával is zaklatni. Igaz, hogy másoknak csak egy van, de ennek a majomnak, hogy megveregesse saját hátát önigazolásként muszáj volt kettőt is csinálni :) Ezekkel zaklat, súlyos patológiás eset ő :)))) Nem csoda, ha vergődnie kell és lasszóval kell fognia a pasikat :)))
2017. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezért is kérdeztem, hogy egyáltalán hány éves, bár az egy dolog, hogy testileg hány éves, agyi szinten is kellene legyen valami hozzá, mert ilyen formában, hogy pasit akar fogni, max a kis kangörcsös kutyákat tudja kifogni, nem többet.
2017. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pontosítok: harmadik fiókkal rendelkezett a drága.. :)


Fiókjai: - kkgy

- Weasley Redzsi és

- Fonts


További zaklató fiókokat ígért nekem is :) Tehát még nincs vége ez egy súlyosan sérült, retard ámokfutó. Szerencsétlen lelkironcs. Szerintem iszik és drogozik is.

2017. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#4 ne haragudj de mirol beszelsz?
2017. jún. 23. 18:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Kár itt a hülyét tettetned. MÉg pofátlanul hazudsz is. Nem szégyelled magadat?
2017. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem en vagyok akit keresel:)
2017. jún. 23. 21:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Írnál még egy kicsit? Kíváncsi vagyok valamire..
2017. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!