Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek, hány éves kortól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hány éves kortól engedi egy szülő, hogy "pasizzon" a gyerek? :D

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit szeretek, és ő is engem. Viszont ezt a szüleimnek nem tudom elmerjem-e mondani, mert... Ki tudja mit válaszolnának. És, nem, nem egy tini sarkon álló vagyok, aki minden 2.fiúba "szerelmes" lesz. Először érzek ilyet, és wháw :'D Remélem érthető volt. 14/L

2017. jún. 27. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a szülötől függ szerentem 16 de anyukádnak mond el elsőre remélem tudtam segiteni :P
2017. jún. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez minden szülőnél relatív. Vannak olyanok, akik már 12 évesen engedik ezt az egészet a gyereküknek, viszont az is előfordul, hogy még 18 évesen sem nagyon nézik jó szemmel, ha fiút visz haza a lányuk. Neked kell tudnod, hogy mennyire szigorúak, illetve azt, hogy milyen kapcsolatot ápolsz velük.
2017. jún. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :3

Segítettek valamennyire:D

2017. jún. 27. 03:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Valakinek az oviba megvan hogy jaj most csókolózunk..
2017. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
e szulotol fugg.. nekem csak anyatol.. anyum nagyon szigoru ilyen teren.. elso pasim 15 evesen volt(szoke, kek szemu, feherbiru) .. de 3 honapig jartunk es nem volt semmi.. szo szerint semmi.. egyszer taliztunk.. most van egy baratom 19 eves (khm cigany.. de senki se mondja meg elsore..) rola nem tudnak anyuek.. mert meg mielott osze jottem volna vele eltiltottak tole pedig csak beszelgettunk.. szoval jah.. anyatol fugg.. enyem szemmel lathatoan raszista.. meg hat a kor korkulombseg 4-4es fel ev az azert sok.. vagyis szerinte sok..
2017. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a fiú?

Szerintem nem kell rögtön az első napon az orrukra kötni, várhatsz vele egy-két hetet, de ne hónapokat. Később be is mutathatod.


Én az első fiúmat hamar elmondtam anyukámnak, ellenben a húgom sosem beszélt a pasijairól otthon. Én akkor 15 voltam, a húgom kb 12.


22/L

2017. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minimum 16 éves kortól, de az csak szimpla együtt járást jelent, nem lefekvést.
2017. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!