Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vágyakozó - Elfogadó szerepről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyakozó - Elfogadó szerepről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Melyikben lennétek inkább? Miért? Egyszer már én is kipróbálnám hogy milyen vágyakozónak lenni, de eddig csakk az elfogadó szerepe jutott. Miért van az hogy én leadok a csúnyább lányokhoz, de a jó csajok nem adnak le soha hozzám?
2017. júl. 2. 05:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Leadok"


Mintha a külső határozná meg valaki értékét.

2017. júl. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a külső eléggé meghatározott tényező egy párkapcsolatban,főleg a nőknél.
2017. júl. 2. 05:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a hozzáállásod miatt nem "adnak le" hozzád:)
2017. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valószínű...

Egyszerűen nem értem, hogy miért mindig én hozzak áldozatot, és kössek kompromisszumot.

2017. júl. 2. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!