Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy ottaludhassak a barátomnál?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, a barátom az osztálytársam. Két hónapja vagyunk együtt és megkérdezte hogy ottaludnék-e nála, de anyuék nem engedik.

Az indok az volt hogy 'túl fiatal vagy még ahhoz', pedig szerintem ebben semmi logika nincs. Napközben sokszor járunk át egymáshoz, és ha mi AZT akarnánk csinálni akkor már rég megtettük volna, nem kell ahhoz estének lenni. Egyikőnk se szeretné még mert túl korai lenne, mindketten szüzek vagyunk és nem is vagyunk együtt olyan rég óta.


Hogyan tudnám a szüleimet rábeszélni?



2017. júl. 5. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg korai:) egy 14 éves kislány szerintem ne aludjon sehol a barátnőjén kívül, főleg hogy nagyon kevés ideje vagytok együtt, szinte alig ismeritek egymást.
2017. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Örülj,hogy van barátod, nem kell túlzásba esni.
2017. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg nagyon, nagyon fiatal vagy még ehhez.

Örüljetek annak, hogy napközben együtt lehettek.

2017. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Hát ebbe ötletet nekem is adhatnátok. Én 16 éves vagyok és bár nem kérdeztem nekem se engednék, hazudni meg nem akarnék, szóval ötletek? Amik jók?:P igen, tudom hogy még én is fiatal vagyok de én meg végképp nem feküdnék le vele még.
2017. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Én sem értem a szüleidet. Egyáltalán hogy engedhetik egy 14 éves GYEREKNEK, hogy "barátja" legyen? Ha meg már megengedték, hogy bármikor csak úgy átmenj hozzájuk, akkor nyilván lesz#rják, hogy dugsz-e vagy sem. Lehet, hogy csak nem akarják, hogy megszólják őket az emberek.
2017. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Minden nap 3-kor kend be magad mikrózott vajjal, és öleld meg a szüleidet miközben elmondod nekik hogy mennyire szeretnél egyszer a "Balatonnál nyaralni".
2017. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Ez most pont olyan mint amikor nem engednek el egy fiatalt a buliba, mert félnek, hogy leissza magát. Nyílván ha nagyon akarnál innál bulin kívül is, de ott egyszerűen rávisz a hangulat, a barátok. Pont mint az együttalvásnál. Egymáshoz értek a barátoddal, összebújtok a hormon meg elkezd dolgozni mind a kettőtöknél. Ha nem is akarjátok, nem is tervezitek előre úgyis beindulnak a folyamatok a kis testetekben :D És nyílván ezt a szüleid is tudják. Igazuk van tényleg fiatal vagy még hozzá. Nem mondom, hogy ne aludj ott, de ilyen korban nem tanácsolom. Azért sok sikert a barátoddal! :)
2017. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Azért az nem igaz hogy nem ismerjük egymást, 3 évig az osztálytársam volt és elég sokat beszélgettünk ennyi idő alatt:) Igazából már lett volna lehetőség hogy megtörténjen (nem is egyszer), de még így se történt semmi..:D

Legalább mostmár tudom hogy nem csak a szüleim gondolkodnam így.

2017. júl. 5. 16:46
 9/13 A kérdező kommentje:
Gondolkodnak*
2017. júl. 5. 16:47
 10/13 anonim válasza:
0%
Mondd azt,hogy a barátnődnél alszol.DE VIGYÀZZ! A kislányok csak 8 ig lehetnek kint
2017. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!