Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert ilyen velem a baratom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen velem a baratom? Azt allitja szeret.

Figyelt kérdés
egyhete tortent h majdnem szakitottunk mert ugy erezte nem szerert aztan talalkoztunk es ahogy meglatott azt mondta meg is szeret.. 17evesek vagyunk masfel eve vagyunk egyutt, szinte minden szabadidonket egyutt toltottuk.. de most mar valtozott. Elozo heten egy het alatt 2napot voltunk egyutt. Es most ezen a heten egyszer es bejelnti h o penteken a haverjaival lesz. Ma is veluk van nem velem. Engedem bulizni kulon, ez termeszetes na de h engem egyszer se hiv meg hmegismerjem a baratit.. es inkabb veluk van mint velem ez faj. Minden nap sirok miatta mindennap megbant. Teljesen kikeszulok ennyi idosen de szeretem... es nem tudom elengedni. Mit tegyek? Normalis valaszokat szeretnek! Koszonom

2017. júl. 5. 21:55
 1/6 anonim válasza:

Szakits vele,csak kihasznal teged,jobbat erdemelsz!

Ne bögj miatta

2017. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom szakíts vele. személyes tapasztalat, húgom kapcsán. Mi az, hogy 1,5 év után benyögi hogy nem szeret, aztán meg mégis. Azt se tudja szerintem, hogy mit jelent a szó. csak mondja. ne sírj miatta, nem ezt érdemled. úgyis találnál mást, aki megbecsül! 23f
2017. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne maradj benne olyan kapcsolatban, amiben kínszenvedés élni. Nem éri meg. Majd találsz olyan srácot, aki megbecsül, és tényleg szeret. Nem érdemes ilyen emberekre pazarolni a drága idődet.
2017. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szégyell a barátai előtt? Nekem nem kellene ilyen pasi!
2017. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előzők - nem kéne egyből támadni. MINDEN kapcsolatban felmerül az hogy akarod-e még ezt, és szereted-e a másikat. nekem is volt ilyen, és nekem visszatértek az érzelmeim. másfél évig minden szabad percet egymással tölteni tényleg nagyon fárasztó. a barátommal mi is itt hibáztunk, ezért kevertük össze azt hogy meguntuk a másikat minden nap látni, és hogy nem szeretjük őt. szerintem normális, hogy másfél év után ő is akar magára és a haverjaira figyelmet fordítani. nem láncolhatod magadhoz mert nem körülötted forog a világ és nem is kötelessége neki hogy minden nap találkozzon veled csak azért mert egyoldalúan neked van kedved. kicsit neked is jót tenne, ha kimennél a barátnőkkel, vagy elmennél egyet valahova kikapcsolódni. a kapcsolat nem azt jelenti hogy sülve főve együtt kell lenni, kicsit hagyjatok szabad teret egymásnak!
2017. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden hetveget a barataival tolti az utobbi idobe. Nem is akarom h minden nap egyutt legyunk, de egyheten 3x jo lenne. Ha at is jon mindig estere es reggel megy el mert h dolga van..
2017. júl. 6. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!