Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valakinél előfordult ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinél előfordult ilyen?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú a baráti körből akinek biztos hogy tetszettem. Ezt nekem is el mondta, nagyok udvarias volt stb... Egyszer volt egy minimális összerezzenésünk. Egyik napról a másikra le se szart. Mentünk sárorozni s ügyet sem vetett rám mikor mások elött simán átkarolt régebb. Van egy olyan érzésem hogy ebbe valami fiús ügy van. Van még a csapatba több udvarlóm de az egyik akinek semmi esélye eléggé nyomulós és erőszakos. Lehet egy olyan hogy elmondta a másik fiúnak ez hogy hagyjon békén engem mert ő nézett ki magának? Van olyan hogy egymás között megbeszélitek a dogot s inkább hagyjátok másnak a csajt mithogy összevesszetek egy haverral?

15/L


2017. júl. 9. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Honnan kéne ezt nekünk tudni?

Nem tudjuk mennyire szoros a baráti kötelékük a fiúk között, fiúknak veled.

De ha nem tetszik hogy az erőszakos nyomul, mondd meg neki hangosan, hátha a fiú aki neked tetszik úgy gondolja mégis van esélye.

2017. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A másik srác tudja jól hogy az erőszakosabbik nem tetszik. Csak arra vagyok kíváncsi hogy létezik-e olyan hogy egy fiú inkább hagyja a lányt a barátja kérésére?
2017. júl. 9. 11:39
 3/3 I noor Y ***** válasza:

Akkor ez a 2 fiu baratok?

Amugy elkepzelheto de mivel tudja h neked nem jon be ezert nem valoszinu

Amugy beszeld meg vele...vegulis csak akkor fogod megtudni

2017. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!