Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16-19 éves fiúk, ti a saját...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-19 éves fiúk, ti a saját tini korosztályotokból, vagy inkább az érettebb huszonéves korosztály lányai közül választanátok magatoknak párt?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy az én korosztályom hogy viszonyul ehhez:)

17/F



2017. júl. 9. 18:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Inkább a tizen,vagy a huszon évesekkel tudnátok magatokat elképzelni?
2017. júl. 9. 19:00
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
a 30-40 éves szexi nőkkel, mivel ott már a legtöbb kellőképpen érett ahhoz, hogy felfogjon olyan dolgokat, amik alapok lennének, csak ugye kamaszként az ember hülye hozzá.
2017. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aha de most egy átlag kamasz fiúról volt szó,és ezen 2 választási lehetőségrőlyde azért köszi a választ:D
2017. júl. 9. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nálam kb. ±2 év ami belefér szóval maradok a saját korosztályomnál. 18F
2017. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szex, akkor mindegy.

Párkapcsolataim alapján mindig fejfájást okoz egy fiatalabb lány...mindig kifogtam az olyanokat, akik annyira életrevalók, mint egy pók kitépett lábakkal.18 évesen anno én mutattam meg az akkor 16 éves csajomnak hogyan kell begyújtani a gáztűzhelyet pedig értelmiségi családból származott, elvártam volna a szüleitől, hogy ne csak beszélni tanítsák meg. Ez csak egy kiragadott példa, a sok ilyen pitiáner dolog gyorsan az agyamra megy. Talán nem is kor, hanem érettség szint kérdése...de szerintem ebből az következik, hogy ja: idősebbet. 1-2 évvel.

2017. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

19 évesként nem érzem magamat idősnek. 5 éves gimnáziumba jártam, ezért csak most ballagtam el. Egészen eddig ugyan olyan volt az életem min 15-16 évesen, ezért furcsán érzem magamat, hogy már felnőtt vagyok.

Talán ezért sokszor megtetszenek a 14-16 év körüli lányok, de hamar rá jövök mindig, hogy már nem hozzám valóak és, hogy nem érzem jól magamat a társaságukban.

Meg persze tudom sokaknak nincs vele problémájuk, de nekem már morális okoból sem jönnék össze egy 18 alatti lánnyal.


20-23 lenne a legideálisabb nekem.

2017. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huszonéves érettebb nők.
2021. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!