Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Akar tőlem valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Most ballagtam 8.-ból, és a volt osztályomból tetszik egy csaj... be is próbálkoztam nála, de megölelt, és megpuszilt, majd tájékoztatott, hogy osztályból soha senkivel nem jönne össze... megpróbáltam megcsókolni, de nem hagyta... mind1 eltelt az év, és pénteken küldtem neki egy képet snapchaten, és vissza írta, hogy helyes vagy édes... én meg azt hittem hülyéskedik, nem is írtam vissza, csak annyit, hogy köszi, de hétvégén betagelt minden leghelyesebb pasis poszthoz meg quizletes "kivel fogsz csókolózni"-s cucchkz engem adott ki és elküldte messengeren... én meg gondoltam beszállok a játékba, és vissza írtam, hogy ahhoz találkozni kellene, és megkérdezte mikor lenne jó.. én meg most itt vagyok, hogy whatthefákk..

valaki? akar tőlem valamit... esetleg nosztalgiázik?



2017. júl. 9. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akar tőled valamit.
2017. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most akarja bepotolni az elmaradt csókot ;)
2017. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stark2000 ***** válasza:
100%
Tuti akar tőled valamit. Kellemes időtöltést! ;)
2017. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát már nem vagy neki osztálytárs szabad a pálya ;) kapd el a csajt
2017. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Vagy akar tőled vmit, vagy csak egy mester trollal van dolgunk :D
2017. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!