Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen "hosszú" idő alatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "hosszú" idő alatt változhat véleménye?

Figyelt kérdés
Csajjal táborban ismerkedtünk meg. Mivel közös feladatunk volt elégé összehangoludtunk. Kézen fogva mentünk stb... már a haza fele uton látszott rajta, hogy meg akar csókolni, de én még nem akartam mert gondoltam korai. Másnap randira mentünk és ott csókoloztunk... nem egy csók volt, csókoloztunk. Neki ez volt az első csókja. Ma mind a kettönknek el kellet mennie és legközelebb 28-án találkozunk. Ez idő alatt megváltozhat a véleménye?

2017. júl. 10. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Aligha. Ne agyalj túl sokat. Élvezd, amíg tart.
2017. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem adsz neki rá okot.
2017. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!