Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

A kérdés

Belefér hogy a pasim egy olyan csajjal beszélgessen, akivel perverz témáik voltak anno?

Nagyon féltékeny vagyok egy lányra,akivel a barárom csak messengeren tartja a kapvsolatot,de ott mikor legutobb láttam becézgette, akkor majdnem szakitottam vele emiatt, azt mondta jóvá teszi, de csak annyi változott, hogy azóta kitorli mit beszéltek, azt mondta azért mert még a semmire is féltékeny vagyok. Tényleg túlzás ez vagy ti nem néznétek el?

07-17 16:08  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nekem nem férne bele, és szerintem gáz a pasid

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 07-17 16:09 Privát üzenet
Nem. és egy idő után már nem csak beszélnek majd a perverz dolgokról hanem khm..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 07-17 16:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Annyi vigasztal, hogy ez a csaj nagyon messze lakik tőle, azért nem volt köztük semmi előttem se

# 3/10Időpont 07-17 16:51 Privát üzenet
Inkább hagyd ott a pasid, jobban jár. Ki nem állhatom az ilyen nőket, akik a párjuk életét meg akarják szabni, kivel beszélgessen, miről, és még ellenőrizgetik is...

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 07-17 17:31 Privát üzenet
én ugyan fiú vagyok de ha a csajom beszélgetne exével vagy kicsit is erotikusabb témát bárkivel is én ott hagynám...
és neked is csak ezt tudom javasolni
le ülsz meg mondod neki hogy tiltsa ha hezitál nem is szeret igazán
nekem is volt olyan hogy szolt a barátnőm hogy zavarja az hogy xy nal beszélek anyit írtam csak rá vissza hogy tiltsd már le te mert nem vagyok othol és gyenge a mobilnet...

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 07-17 18:20 Privát üzenet
Beszélek én vele, elhódítom a kedvedért :DDD

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 07-17 18:25 Privát üzenet
ŐŐ, nekem mindenkivel perverz témáim vannak:/ ba*zki akkor senkivel ne beszélgethetek ha lessz valakim :'(

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 07-17 20:14 Privát üzenet
Amúgy meg nem élőbe talizik vele, meg amég nem fekteti meg nincs semmi.., bár esélyes hogy a csaj lekapja élőbe, bár ha rendes nem valószínű, nekem is vannak hülye barátságaim lányokkal, szóval ne aggód tul, ha ezen lenne a vitád, én dobnálak xd

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 07-17 20:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Látom megoszlanak a vélemények, jo olvasni ennyi fajta gondolkodásmodot 😃

# 9/10Időpont 07-18 13:07 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
ez nem igazán enyi fajta gondolkodás mód :D csak van aki ugyan ezt csinálja vagy durvábbat és szerinte úgy bele fér
de majd ha szerelmes lesz igazán és a párja csinál egy hasonlót akkor majd ki akad :D

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 07-18 15:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor anno próbálkozott nálam egyszerűen taszítot a srác, most meg ironukus módon én próbalom felkelteni a figyelmét. Mi tévő legyek, emberek? (Többi lent)
Hogy érjem el hogy beszélgessen velem egy fiú?
Van itt olyan, aki sokat harcolt a mostani párjáért, mert épp ő nem akarta anno?
Srácok. Sok a Jo csaj, hogy éritek el hogy felfigyeljen, beszelgessen, mivel belenk van egve a randizhatnek, smar szex ha tetszik miket kell megtenni h megtortenjenek. Persze..
Engedjem hogy beszélgessen ex barátjával?
Miért van az hogy haverom nem mert oda menni egy csajhoz sem az utcán kivéve ahhoz akit ismer, egy idegennel hogy beszélgessen azt nem meri miért?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu