Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17/F vagyok, es ugy kb ket es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17/F vagyok, es ugy kb ket es fel eve nem volt baratnom, miert?

Figyelt kérdés
ugy kb ket es fel eve nem volt baratnom.szerintetek miert lehet ez?vagy talan velem van a problema?probalkoztam mar nehanyszor,de nemnagyon sikerult a csajozas :DD,najo,komolyra veve a dolgot,szerintetek mit tehetnek hogy esetleg valtozzon ez a helyzet?

2017. júl. 20. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12 éves koromban volt "barátnőm", utána csak 19. Ez van.


Nekem az volt az oka, hogy nem nőttem ki azt a stílust, ami 7-8.ba vagány volt, és nagyon erőltetetten csináltam.


Hát azt javaslom, hogy szedd össze magad. Mozogj, edzz, ruhatárcsere, próbálj ki vmi új sérót. Nekem nagyon segített.


Tedd rendbe a facebook, instagram oldalad. Ha ilyenek vannak kint hogy "Még nincs x""DD" , és mondjuk 1 traktor a borítóképed, akkor az rontja az esélyeid.


Meg legyél játékos, ha egy lánnyal beszélsz, hidd el magadról, hogy képes vagy magadba bolondítani, hidd el, hogy 2 hét és a tenyeredből fog enni. Írj neki ott helyesen, és fogd meg valamivel.


Én a mostani barátnőmet nem a kocsimmal, vagy a farkammal fogtam meg. Hanem azzal, hogy 20 vagyok, és rengeteg tanulok (egyetem), dolgozom mellette, hetente járom az országot, mert vidéken élek, jóban vagyok a szüleimmel, segítem őket, érett a gondolkodásom.


Hidd ezek is működnek :)


20F

2017. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia. Igaza van az első válaszolónak. :) 25/L
2017. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ritkán vannak online a kedvenc játékodban, nem? Próbálj más játékot, vaaagy.... esetleg a valóságot! Tudod, "a valóság játéknak gagyi, de a grafikája verhetetlen..."



Najó, mi az összefüggés a zsidó és az ékezet között? Lehet, hogy lemaradtam a modern szlengről, vagy valami másról...

2017. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom

De viszont meg kerdeznem "tiedet" valaszolot h az ő valaszanak mikoze van a kerdeshez?vagy probald kerlek ertelmesebben leirni :)

2017. júl. 21. 06:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Bazki, én meg 58 éves vagyok, és már három éve nem volt barátnőm! Azelőtt időnként volt, de a Zasszony nem nézte jó szemmel. :-))
2017. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!