Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon gáz hogy 15 évesen még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy 15 évesen még nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés
kezdem ugy erezni h elegge gaz.. most nem azt mondom h en is tini ribi szeretnek lenni (isten ments ettol) de olyan furi h a legtobb velem egykorunak (ne ertsetek felre nem azert akarok baratot mert nekik van) mar csomo baratja volt es nem egobol mondom vagy valami de a legtobbjuk csunyabb nalam mint kulsoleg mint belsoleg. volt mar baratom de az se tartos ideig mert a fiut csak az erdekelte.. egy honapig jartunk.. masoknak ennyi idosen mar tobb eves kapcsolatuk van... tenyleg elgondolkozom neha h most velem van a baj? vagy csak rosz fiuk probalkoznak nalam? az meg meg furibb h mikor ismerkedek egy sraccal ugye altalaban eljon az a kerdes h "fiuk teren hogy alsz?" aztan mikor mondom h sehogy csak neznek.. es akkor jonnek meglepodott fejjel h "miii te meg szuz vagy?" en meg nem gyozom mondani h mi olyan fura abban h azzal akarom elveszteni aki (lehet rosz megfogalmazas) megerdemli mert nem csak kihasznal... koszi h elolvastad😊 15/l

2017. júl. 20. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem hajt a tatár, nem kell elsietni semmit. Tizenöt éves vagy - maradj még gyerek, rajongj színészekért, énekesekért, bárkikért, érezd jól magad. Nem kell megfelelni ezeknek az 'elvárásoknak', hogy 15 évesen már nem kell szűznek lenni, meg muszáj, hogy az ember lányának legyen barátja. Egy nagyon jó dolog, ha van tartásod. :) A kanos fiúkkal meg ne is törődj, akik rögtön a szexszel jönnek második mondat után, pattintsd le őket. :D

Ha majd lesz valaki, akibe szerelmes leszel, és ő is többet érez majd irántad, akkor már nem lesznek ilyen kérdéseid.

2017. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Gáz , már oviban el kell kezdeni..
2017. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Sokan szokták azt mondani, higy az a ciki, ha valaki már 15 évesen nem szűz. Mondjuk ez nem ciki, mert sokan ezzel menőznek de én azokat a lanyokat szeretem akik nem könyűvérüek, normális kapcsolatott akarnak. Nem azért de szerintem IS ráérsz még. Nem azt mondom, hogy ne próbálkoz (mert de, próbalkoz) de ne görcsölj rá ennyire. A mostani barátnőm majdnem tökéletes és tudod, hogy mikor jött? Amikor megfogadtam, hogy nem görcsölök rá ennyire. 1 hónal múlva, mi útan megfogadtam, össze is ismerkedtünk és 1 hét után már kapcsolatban voltunk....
2017. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hojdák János válasza:
93%
Nem
2017. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ment a zold kez mindenkinek.. johetnek meg valaszok.
2017. júl. 20. 10:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem gáz.
2017. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Csak kicsit. Amúgy nem.
2017. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem gáz. Nem kell sietni, 15 évesen egy csomó embernek nem volt még kapcsolata.

Barátnőm is nagyon szép, aranyos és jó alakja van, és 17 évesen volt meg az ELSŐ csókja.

2017. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
#8 ... ha tudnád, hogy nem így van xD ...
2017. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nem gáz. Első komoly kapcsolatom 14-15 éves koromig tartott, de volt barátnőm, aki 17 évesen kezdte és még szerintem az sem gáz, ha valakinek 20 éves kora után jön össze, csak ne görcsölj rá.

20/L

2017. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!