Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Anyának elmondtam hogy van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyának elmondtam hogy van barátom, erre ő mérges lett és azt mondta hogy szakítsunk meg minden kapcsolatot a fiúval. Felhívta őt és neki is ezt mondta.14/L Mit tegyek hogy elfogadja?

Figyelt kérdés

Mi lehet ennek az oka hogy ennyire ellenzi a dolgot??

(Nem szakitottam a fiuval)



2017. júl. 21. 20:08
 1/9 Amenadiel ***** válasza:
72%
Szabad megkérdezni hány éves a fiú?
2017. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ismeri a fiút? Mit tud róla? Ennyiből akár pedomacival is járhatnál az meg érthető lenne... Szóval info plíz
2017. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
68%
Hány évesek vagytok?
2017. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
MENNYI IDŐS A SRÁC?
2017. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Aha, én ha lány lennék ugy beszivatnám hogy ezek után felálítanák egy csajjal hogy ő a párom..
2017. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
A hallgatásod árulkodó. A srác jóval idősebb lehet mint te. Anyudnak igaza van!
2017. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A fiú is 14 éves

A szüleim ismerik a szüleit és azt mondják hogy nem hozzám való mert nem elég okos

2017. júl. 21. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Megirtad, azert ellenzi, mert a fiu buta, mar most is, 14 evesen. A szulok mindig a legjobbat akarjak a gyerekuknek.

Nem fogja elfogadni. Jo sok konfliktus elebe nezel ha nem hallgatsz a szuleidre. Es egyebkent ha mar ennyit torodnek veled, akkor erdemes lenne rajuk hallgatni ;)

Sok gyerekre rahagynak barmit, csinaljon amit akar, nem terelgetik semerre, nem is tartanak semerre, az eletuk a semmibe vesz...

2017. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolónak részben igaza van DE azért s szülők ne vàlogassàk már meg hogy kit szeressen a lányuk.
2017. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!