Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám elfelejteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni a dolgot?

Figyelt kérdés

Barátnőmre régebben rámászott egy fiú a buszon. Én végig barátnőmre haragudtam, mert ahogy először mesélte el, abból az jött le, hogy hagyta magát. Ma viszont mondtam neki,hogy mesélje el percről percre úgy, ahogy történt. Kiderült, hogy nem is ogazán hagyta magát, hanem mikor már majdnem leszálltak a buszról, a fiú kihasználta, hogy nem tud semmit tenni ellene, és megcsókolta. Annyira nem volt komoly. Egy szájra pusui volt. És még most mondom, hogy barátnőm nem viszonozta! Kiderült, hogy amikor leszálltak a buszról, a gyerek nagyon elkezdte szorítani. Annyira, hogy nem tudott semmit csinálni. És nem volt senki, akitől tudott volna segítséget kérni.

Szóval hogyan tudnám ezt a dolgot elfelejteni? Olyan tippeket nem szeretnék, hogy szakítsak vele, mert mint mondtam, nem ő volt a hibás! Légyszi csak normális válaszokat. Köszi!

Ui. Az esetleges helyesírási hibákért bocsi. Siettem, és nem nagyon tudok telefonon gépelni.



2017. júl. 24. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Idő kell kicsit, hogy lecsöndesedjen benned ez az eset. Töltsetek együtt időt, menjketek moziba. Ahogy írtad, nem történt semmi, amiben a barátnőd benne lett volna. Szóval nem történt megcsalás.


Ami vele történt az már bűncselekmény. Vigyázzon magára (paprikaspré...) ha tudsz menj vele. Hány éves amúgy?

2017. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16. Akkor még 15 volt. És köszi a tanácsot!
2017. júl. 24. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogyha már nem jár a fejedben, akkor sose hozd fel neki! Nem lesz jó se neki se neked. Ami történt megtörtént, nem lehet megváltoztatni, elfelejted és kész. De neki sem könnyű.
2017. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!