Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Foleg lányokat kérdeznék, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foleg lányokat kérdeznék, és sokat segítene, ha ti is leírnátok, hogy megtortént- e már veletek hasonló, és hogyan jutottatok túl rajta. Normális az, ha nagyon félek attól, hogy terhes legyek? Szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

a barátommal kb 1 éve élunk szexuális életet, mindig védekezunk gumival, és GUMI MELLETT!! még megszakítással is, de mindig nagyon félek attól, hogy vajon terhes lehetek e. ezért nem is nagyon tudok felengedni kozben és utána az elso gondolatom az, hogy "mivan, ha most teherbe esek?" persze, mikor errol elfelejtkezek, minden annyira jó.... csak utána megint a félelem. segítenétek? hogyan tudnék megnyudogni? mert eddig semmi baj nem volt, mégis izgulok minden mensi elott. szex után, és a mensi elott szoktam ezen parázni, de szerintem akkor sem normális.

egy kétségbeesett lány


2017. júl. 25. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egy nem lyukas gumival csináltátok, akkor nem lehetsz terhes.
2017. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem volt lyukas a gumi, mindig megnézzuk utánna
2017. júl. 25. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond. ha gumival es meg mellette is vedekeztek, akkor nem lehet semmi gond :) mindezek mellett nem leszel terehes.. ha aztan megis, (nem tamogatom szemely szerint) akkor ott az abortusz.
2017. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem normális ennyit aggódni rajta. Biztos meg van ennek is a tudatalatti oka. Hány éves vagy?
2017. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, a barátom pedig 19 lesz egy hónap múlva
2017. júl. 29. 01:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor érthető. Gondolom még iskolába jársz és attól félsz, hogy becsúszik egy terhesség és tönkre megy az életed. Az egész a korodból adódik, de ha befejezed a sulit és dolgozni kezdesz, nem fogsz ennyit idegeskedni, ne aggódj. Nagyon jól teszed hogy figyelsz a védekezésre. :) ha egyszer kiszakadna a gumi, vehetsz esemény utáni tabletát. asszem 8 ezer Ft és évente max egyszer ajánlatos bevenni. Kórházban kell kérni róla papirt, hogy vehess, és első 72 órában kell bevenni hogy használjon.

remélem tudtam segíteni.

2017. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, koszonom szépen
2017. júl. 29. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!