Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mennyi idő után küldenétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után küldenétek a barátotoknak fémeztelen/meztelen képet?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a "fémeztelent" nem tudom mit jelent de meztelent nem küldenék a barátomnak

elég b*zis lenne

20/f

2017. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
SOHA
2017. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Na mégegy tini pitsa, aki nagylánynak érzi magát. :)
2017. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne küldj, 3lőbe mutasd, neten privátot is lehet lopni
2017. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom hogy ne küld semmi olyasmi képet amivel tudnak esetleg zsarolni... De ha küldessz is akkor ne látszódjon az arcod vagy bármi amiről más felismerhetne
2017. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, hogy lehet mindenki ennyire üldözési mániás...ellopni nem fogják, ha bízol benne, hogy egy esetleges szakítás után nem fog vissza élni vele, akkor szerintem pár hónap után, de sose küldj neki olyanról képet, amit még nem látott élőben, és ha elfogadsz egy jó tanácsot, a legintimebb részeidet sose küldd el, max kitakarva, izgalmasabb, ha azokat csak élőben láthatja, tapasztalatból mondom 19/f
2017. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Senkinek, soha, semennyi idő után.

Egy komolyabb balhé, egy viharosabb elválás és már megy is tovább mindenkinek vagy fel a netre. Egyeseknél nem is kell semminek se történnie ahhoz, hogy elküldje "csak a haverjának".

2017. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem rég olvastam itt a gyakorin,egy srác írta,hogy a barátnőének küldött korábban egy meztelen képet,aki véletlenül elküldte azt egy messenger csopiba.Ott minden ismerőse láthatta,mivel a csajnak nem volt annyi esze,hogy mindekit kidobott volna,egyszerűen kitörölte a képet.Na de azt csak a saját gépéről tudja,mindenki másnál ott maradt.Aztán a külön-külön végig ráírogatott mindenkire,elmagyarázta mi a helyzet és megkérte őket,lépjenek ki maguk.Na de hogy tudnak kilépni anélkül,hogy akartlanul is a képükbe tárulkozna egy férfi nemiszerv.Végül megjött a csaj esze és inkább gyorsan ő törölte ki a csopit.Na de akkor is...A srác valahány ismerőse látta őt meztelenül,egy szál p*csben.Na látod,jobb ha megkíméled magad az efféle kínos helyzetektől.
2017. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem idofuggo. Attol fugg mennyire vagytok szoros kapcsolatban a paroddal, mennyire bizol meg benne. Az en baratnom 4-5 honap utan kuldott, en vagyok az elso baratja, velem vesztette el, es totalisan megbizik bennem. Szoval ez tenyleg csak a bizalomtol fugg, aminek ugye a kialakulasa lehet 1honap, de akar 6 is.
2017. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!