Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akarok vele találkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok vele találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel már több, mint egy hónapja járunk de kb négy hete nem láttam. Az elején nagyon szerettem volna látni. Nagyon fontos nekem és mindenképpen találkozni akartam vele, de nem volt olyan időpont, amikor nem nyaralt valamelyikünk. Aztán most mindketten otthon voltunk de beteg voltam, ezért nem volt semmi. És most már nem is annyira akarok találkozni. Talán egy kicsit tartok tőle, hogy nem lesz miről beszélni, mert olyan rég nem láttuk egymást, nem lesz semmi közös téma. Lehet, hogy már nem is hiányzik? Mert én tényleg nagyon szeretem.

15/L



2017. júl. 25. 21:44
 1/1 mcrgt2 ***** válasza:
Nem ertem ha szereted miert nem akarod látni? Ha találkoztok elfog mulni ez az érzés. És ne aggodj a téma miatt mindig van téma ha meg elfogy akkor tudtok mást is csinálni sétalni meg minden.
2017. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!