Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van sok tini lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok tini lánynak felnőtt,10 évvel idősebb barátja? ( Lent )

Figyelt kérdés

Ugye nem ritka eset hogy egy 14 eves lánynak 20 éves barátja van vagy hogy egy 17 évesnek 25 körüli pasija van. Ez szerintem két ok miatt lehet. A tini lányok még iskolába járnak, és olyan pasit keresnek aki már dolgozik, hogy legyen ki elviszi őket ide oda fizeti a dolgokat stb. Szóval a pénz miatt. A másik gondolatom az, hogy a 15 körüli pasik közül sokan ( szerintem ) meg túl gyerekesek, többségük csak gyorsan el akarja veszíteni a szüzességét, komolytalanok és ezt a lányok értik. Vélemény ?


Még egy kérdés. Hallott már valaki foridtott esetről ? Hogy egy 15 éves fiúnak 20 feletti barátnője van ? Ha nem akkor mi lehet az oka ?


2017. júl. 26. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Szia. Esetleg ha lenne kedved errol beszélgetni irj.

17 vagyok. És normális fiu

2017. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ennek semmi köze a pénznek, egyszerűen csak sok fiatal lány jobban megtalálja az összhangot nála idősebb fiúkkal a pénz szerintem akkor lesz fontosabb ha férjet meg apukát keresnek
2017. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én 17 voltam mikor összejöttem első barátommal ő akkor lett 25

engem a pénze nem érdekelt, inkább őt az enyém. sokszor az orrom alá vágta hogy míg ő szegényebb családból van és mindenért megdolgozik 19 éves kora óta nekem minden a s*ggem alá van rakva... tehát engem a pénze nem érdekelt. egyszerűen csak így alakult szerintem :D

tetszett benne hogy nem kisfiú, igazi férfi és valahogy biztonságos volt mellette. azóta is csak idősebb partnereim vannak.

2017. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Én meg nem találok senkit 201 évesen aki komolyaban gondolná
2017. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
21 évesen
2017. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy mindenki az erettseget hozza fel példának, de a 16-18 év közötti lányok egy része kb 12 évesnek megfelelő szinten van :D

Amúgy általában a szexuális tapasztalat miatt járnak idősebbekel.

2017. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2-essel eggyet értek:)
2017. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köztük nálam is ez a szitu és volt is. Mindig jobban megértettem magam az idősebb srácokkal és mindig úgy alakult hogy velük kerultem/kerülök kapcsolatban. Illetve a pénz sosem volt mérvadó hiszen 16 éves korom óta dolgozom suli mellett és nem engednem hogy mindig ő fizessen vagy ingyen élősködjek a lakásában.
2017. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez mindig is így volt ha belegondoltok :D régen ugye volt hogy lányokat 15 évesen adtak feleségül, többnyire 20+ férfiakhoz akiknek már volt vagyonuk, túl voltak a katonaságon, stb... A Romeó és Júliában, Júlia 14, Romeó meg 21 volt, ha jól emlékszem.

Nekem nagyanyám mondja mindig hogy 18 év alatti srácokkal sose kezdjek lol :D meg hát mint tudjuk a lányok elvileg hamarabb érnek, idősebb társaságra vágynak, arról nem is beszélve hogy a legtőbb tini srác agya egyelőre még a gatyájukban tartózkodik

Nekem sose jöttek be az idősebb férfiak tbh

16/L

2017. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a nagyanyám kérdeztem meg erről...

14 évesen volt, 21 éves fiúval.

Neki nagyon sokat jelentett, hogy egy érett, idősebb fiúval sétálgatott egy parkban, beszélgetett vele...

Kb erről szólt a kapcsolat, meg még elmentek ide-oda programokra. De a fiúnak csak egy volt a sok közül, akinél bepróbálkozott.

Itt csak egy dolgot nem értek....

Ha olyan sok lány csak huszasokkal/tapasztaltakkal áll szóba, akkor pl én, 17 éves fiúcska hogyan szerezzek tapasztalatot?

17f

2017. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!