Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tegyem féltékennyé a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem féltékennyé a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy 3 hónapja vagyunk együtt. Senkire sem féltékeny,ellentétben velem. Nemrég óta mondjuk egymásnak hogy szeretlek. Például ő nagyon ritkán mondja de amikor iszik egy keveset akkor halálosan szerelmes. Én féltékeny vagyok mert nagyon sok gyökér hajt rá. Úgy érzem hogy őszinte mert mindig elmondja ha ír neki valaki meg hasonló. Teljesen jól működik minden azon kívül hogy nem féltékeny senkire sem. Együtt tervezzük a jövőnket ki szeretnénk menni Németországba. Egymás családjával is remekül kijövünk. De egyszerűen valamikor nem érzem hogy ő annyira akarna engem mint én őt. Annyit szokott mondani hogy biztos hogy én fogom elhagyni és nem ő engem. Elméletileg őt sok csalódás érte az előző párkapcsolataiban és ezért kicsit zárkózottab érzés terén. Azt mondja hogy mindenben en vagyok idáig a legkobb meg hogy másnak fél év után sem mondta hogy szereti. Tudom más ilyen párt akarna aki nem féltékeny. De engem akkor is zavar. Mit tudnék tenni ellene? A válaszokat előre is köszönöm.

2017. júl. 27. 04:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy ő 20L én 22F
2017. júl. 27. 04:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivan? Ez hülyeség amit írtál. Miért akarod féltékennyé tenni? Szeretitek egymást nem? Miért akarnád elrontani? Hogyha meg ő egy maga nézeget másik pasit akkor szúrd ki a szemét és mondd meg neki . Héj én vagyok itt neked bakter. Ennyit röviden.
2017. júl. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sem kell ez a féltékennyé tevősdi. Hagyj neki egy kis időt,azt írtad már csalódott párszor elötted hja és próbálj te sem féltékenykedni bízz benne. Nem véletlenül választott téged! :)

2017. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy mit tegyek. Nagyon zavarodott vagyok. Neki nem akarom ezt mondani mert mikor célozgattam rá elvettem azt mondta hogy az ilyenekkel "elveszem az élettől a kedvét". A terveket ő is mondja hogy miket fogunk csinálni a jövőben és ez jó. De mégsem látom rajta eléggé amit kellene.
2017. júl. 27. 11:42
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A lánynak a lehető legjobb lenne, ha szakítanál, és találhatna olyat, aki szereti őt, és nem kifogásokat keres a viselkedésében.

Pláne nem játszmázna, mert bebeszél valamit, ami nem létezik.


28n

2017. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem ezzel nincs baj.

Néha jobb is, ha a párod nem féltékeny senkire, nem kell állandóan magyarázkodnod. Ha tényleg ilyen jól működik minden, ahogy írtad, ne akard elrontani.

Én is ilyen típus vagyok, nem szeretem kimutatni annyura,hogy mire gondolok, de ettől még halálosan szeretem a barátomat - csak nem minden második szavam az, hogy szeretlekimádlakstb.

2017. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Miert akarod feltekennye tenni?

Ne cseszd el a kapcsolatotok ha szeretitek egymast. Ha meg mas pasik hajtanak ra es o mas pasikra is ranez akkor mond meg neki hogy ez zavar (Novessz egy parat es mond meg neki bakker, ferfi vagy!!!) Vagy mond meg neki hogy akkor ne vesztegesse tovabb az idod.

2017. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor tedd őt féltékennyé ha előbb ő fog téged :D (dicsekedni fog hogy írtam ezzel meg azzal a csávóval.. ez tetszik nekem az tetszik nekem rajta)... Na akkor vissza vághatsz neki. DE ha minfen kafa (minden jól működik) akkor felesleges agyalnod hogy mitis meg hogyis kéne tennem.. Éljetek egymásnak legyetek boldogak,örüljetek egymásnak ennyi a tanácsom
2017. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!