Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Beszelgettem 1 csajjal 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszelgettem 1 csajjal 2 honapig, taliztunk 2x. Minden nap megállás nélkül beszéltunk, most összejottunk, de nem akar tul gyakran talalkozni, hogy ne unjuk meg egymást. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Kevesebbet is beszelunk, es kozel sem olyan tartalmas.


Fog ez mukodni?


2017. aug. 5. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezd rád unni ,én is így vagyok most egy lánnyal , kevesebbet akarok vele beszélni , mivel nem akarok ráunni , szeretem meg minden , de néha úgy érzem megunom..

16/f

2017. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos,de lehet hogy működni fog. Én is hasonlóan próbálom húzni a dolgokat,hogy ne unjuk meg egymást,de nem a beszélgetés kárára.
2017. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat akkor ugy latszik hogy ez tiszavirag eletu dolog lesz. 4 napja vagyunk egyutt. 😂
2017. aug. 5. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mi van szakítottatok?
2017. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt mondta csak nem akar minden kozos programot leloni, es lepesrol lepesre akar haladni.


Azota talalkoztunk es minden rendbe volt.

2017. aug. 6. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!