Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha elmennek egy ilyen jacob...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmennek egy ilyen jacob sartorius talalkozora nem lehet h annyira megtetszenek neki h osszekovunk?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 19:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Álom, álom :D
2017. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Mert? Siman lehet h megtetszem neki! Szep volnek
2017. aug. 6. 19:31
 3/40 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Melyik álmodban láttad ezt?

Amúgy lehet rá esély de nem sok, én pl utálom, de ahogy láttam elég sok rajongója van. Reménykedni lehet, de ne éld bele magad. Rengeteg emberrel találkozik (asszem), szerintem nem sok esély van rá. Nem letörni akarlak, de ilyen "hírességgel" való összejövetel általában csak a rajongók álomvilága.

2017. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány rajongók 100% azzal az indokkal megy találkozóra mint te :D
2017. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Oke de mondjuk pele nek os magyar modell a baratnoje sztem lehet ra esely! Amigy em nem vagyok rajongo
2017. aug. 6. 19:35
 6/40 anonim ***** válasza:

Jó jó, én mondtam hogy nincs kizárva. Mert ha van akkora szerencséd simán felkeltheted a figyelmét.

De amint mondtam erre nagyon kevés esély van. És csak szimplán azért mondom hogy ne fűzz belé sok reményt, hogy ne ess nagyot amikor nem így történik.

2017. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Igen neked igazad van!
2017. aug. 6. 19:40
 8/40 A kérdező kommentje:
enis igy gondolom!😊
2017. aug. 6. 19:40
 9/40 A kérdező kommentje:
Es szerintetek milyen rihaba menjek? Es higy viselkedjek?
2017. aug. 6. 19:41
 10/40 anonim ***** válasza:

Olyanba amibe jól érzed magad, mert ha feszengsz hogy túl kivágott vagy túl rövid az nem néz ki jól.

De tényleg készülj fel rá hogy nem így lesz.

2017. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!