Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek hogy elveszítem, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy elveszítem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, barátom 20 éves. 3 éve ismerkedtem meg vele, és kicsit több mint 2 éve jöttünk össze. Anyukámnál kb másfél éve vették észre hogy rákos, és nagyon sokat szenvedtünk. 4 honapja halt meg, és a testvéreimmel árvák maradtunk. Sok idegeskedés volt a nevelőszülönk miatt, hogy ki lesz. Nagyon sok rosszon mentünk keresztül,és a barátom végig mellettem volt. Miota kezd nyugodtabb lenni a helyzet, mink távolodtunk el egymástól. Lehet azért mert egymásra nem volt időnk, és csak a gondokkal küzdöttünk. De az elmúlt egy honapba csak veszekszünk. És nem akarom elvesziteni, mert úgy érzem neken csak ő van. Ő add nekem erőt, miatta érzem hogy van miért küzdenem. Tudom hogy ő is szeret, mert nem mindenki csinálta volna végig. De már nem birom a veszekedést, már csak azt akarom hogy vegre picit pihenhessek, és nyugodt életem legyen. Kérlek segitsetek mit tegyek? Mivel birnám elkerülni a vitákat? Vagy hogy birom visszahozni a tragédia előtti szerelmet? :/

2017. aug. 15. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amit leírtál mondd el neki. :)
2017. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adom az első válaszát :D

Ülj le vele és mond meg neki hogy érzel íranta ahogy itt is leírtad :)

2017. aug. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Stark2000 ***** válasza:

Igen egyetértek az előttem szólókkal. Mindenképp mond el ezt neki.


By the way: részvétem az anyukád miatt, szörnyű lehet! :(

2017. aug. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nő vagy nem tudod, hogy kell egy férfit felvidítani. A szívhez a gyomron át vezet az út. Meg szex. Lágyítsd meg. Aztán kérdezd meg mivel bántottad meg, hogy tehetnéd jóvá. Lehet az új nevelő szüleid kavarnak be.
2017. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm. Igaz

Lehetséges. Mert biztos a pénz miatt csinálják. Latszik is.

2017. aug. 15. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ideje már kiszeretett belőled, csak nem szólt eddig, mert anélkül is megvolt a magad baja. Sajnálom.
2017. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!