Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti kezdenétek újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti kezdenétek újra kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk azért szakítasz mert már nem érezted hogy szereted az illetöt ,de késöbb ismét szereted ,akkor újra kezdenétek a kapcsolatot ? Mondjuk 2 évre rá ,vagy egy hónapra utána ? ,, köszönöm előre is a válaszokat :)

2017. aug. 15. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Én újrakezdeném. Megpróbálnám, ha meg megint szakítunk akk már nem hinném h összejönnék vele mégegyszer.
2017. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Melegítve csak a töltöttkáposzta jó!..oka volt, hogy szakítottunk, biztos nem kezdeném újra
2017. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáltam már az újrakezdést, hülyeség volt. Hoába tűnt úgy, hogy újra boldogok lehetnénk, az eredeti szakító ok visszatért pár héten belül.
2017. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(3as vagyok, az lemaradt, hogy nem lány vagyok, bocsi :D )
2017. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem érezte hogy szeret , vagyis újra lehet kezdeni ,,, nincs semmi gond :) , nem találkoztunk sok ideig és lehet hogy nem akarta szenvedjünk
2017. aug. 15. 13:58
 6/10 anonim válasza:
"A barátság olyan, mint egy aranyfonál, amely ha elszakad, össze lehet ugyan kötni, de a csomó megmarad". Szerintem ugyanez vonatkozik a szerelemre is. Ha egyszer szakítottatok, akkor ha össze is jöttök újra, nem fog olyan jól működni, mint előtte. Persze minden ember más, de szerintem nem lenne jó ötlet.
2017. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen ok miatt szakítottam akkor nem, mert ugyanaz történne megint, ehhez meg nem lenne kedvem újra.
2017. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, minek? A problémák előbb-utóbb megint előjönnek majd, szóval.


Meg nem a múltban élek, hanem a jövő számít, meg a most, és nem szándélszom elszúrni az életemet egy szar kapcsolatban való vergődéssel.

2017. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is újra kezdeném.:)
2017. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Felesleges. Előre kell nézni,nem pedig vissza.
2017. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!