Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudok megfelelni a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megfelelni a barátomnak. Szerintetek csúnyán viselkedett velem?

Figyelt kérdés

Sok konfliktusunk volt, de mindet megoldottunk. De félek attól, hogy mi lesz a következő dolog, ami nem fog tetszeni neki. (ragaszkodom hozzá, mert mindig kimutatta a szeretetét irántam)

Elmondta, hogy: "remélem tetszik az új barátod, akitől nem fogsz kapni szeretet" Állítólag azért, mert nem szerettem azt, ahogy szeretett engem.

Pár perccel később: "minden ember bízik bennem, szóval időt fordítok azokra, akik szeretnek és bíznak bennem." Itt torkig voltam, de nem mutattam ki.

Végül azt mondta, hogy akkor menjek vissza hozzá, ha 100%osan bízok benne és szeretem őt. Annak ellenére, hogy MINDENT megtettem érte. Még most is azon kattogok, hogy hogyan tudnék jobban bízni benne.

Mit csinálhatnék még? Mindig felvág azzal, hogy más jobban szereti és, hogy gyönyörű modellek is szeretik őt. Itt kezdődött az, hogy nem érzem magamat már "túl" szépnek. De elhagyni nem fog, mert engem válaszott. Hát, nem tudom.. Írjatok véleményeket. ❤



2017. aug. 15. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy dobnám ki mint macskát sz@rni az ilyen fiút

Undorító amit csinál

Akkor menjen és járjon azokkal a modellekkel

Csak a szája nagy hogy milyen népszerű egyértelműen látszik

Már az undorító hogy így kritizál téged

Legközelebb mi jön? Közli hogy engedd már seggbe mert a 800 modell exe is engedte..

Érzelmi zsarolás amit csinál,az ilyentől jobb megszabadulni minél előbb. Én legalább az orrát betörném hogy ha nekem mondana ilyet hogy "Amúgy annyi jobbnak kellek de most már beérem inkább veled"

Hányingerem van tőle

Nem kizárt hogy meg is csal,az ilyenek képesek rá

2017. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba vagy, ha meg akarsz felelni másoknak. Ha meg együtt maradsz egy ilyen szánalommal, akkor meg még inkább...
2017. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj.

Nem szeret téged. Lealáz, hogy utána úgy ugrálj neki, mint egy pincsikutya.

Leépíti az önbizalmad, hogy kihasználjon, hogy eltűrj neki olyanokat, amiket nem szokás eltűrni egy kapcsolatban.

Aki szeret, az nem mond neked ilyeneket, hidd el.

2017. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor jól tudtam, hogy ez egy zsarolás. Olyan is volt, hogy elküldött egy hangüzenetet, amiben egy lány szerelmet vallott neki. "Neki sokkal édesebb hangja van" 😅
2017. aug. 15. 19:08
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm ❤

Csak megerősítés kellett. Köszi nektek ❤❤❤

2017. aug. 15. 19:09
 6/13 anonim ***** válasza:

Úristen,ez is szánalmas,hánynom kell tőle

Remélem dobtad,sokkal jobbat érdemelhetsz!

Ha szeretnél beszélni erről írhatsz,én is nehezen dolgoztam fel mikor velem csinált hasonlókat az exem


(Első voltam)

2017. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a f@$zi folyamatosan építi le az önbizalmad. Nem egészséges, koccolj le mielőbb.
2017. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most már tuti

Írtam. 😊

Nehéz feldolgoznom, mert tényleg normálisnak hittem. De a ti szavaitok erősebbek. ❤

2017. aug. 15. 19:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg ne pazarold az idődet ilyenre, aki esetleg a hiányosságaid hozza fel, találsz majd olyat akinek te leszel a legtökéletesebb:) Sajnálom, és kitartást!♡
2017. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

De természetesen NEM fogod otthagyni, ugye?!


Mint az ide rogató csajok 99%-a. Szar a kapcsolat, semmibe veszi a párja, dehát ő "úúúgy szereti".

2017. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!