Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok/Fiúk! Ti ezt miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk! Ti ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megérteni amikor egy srác csókolózik a barátnőjével miért ENGEM néz miközben a BARÁTOM ott van közvetlen mellettem?!

És a másik. Lányok akik párkapcsolatban élnek. Miért akarjátok minden egyes lánynak kivájni a szemét, ha csak a pasitokra néz?!

És mielőtt valaki félreértené. Nem néztem őket kétszer is a barátom szólt, hogy az a gyerek hogy néz már engem (az a srác a barátomhoz tényleg még gyerek volt) másodszor meg, azt mondta, hogy az a lány már megölt a szemeivel. És most jön az a rész, hogy MI A FRANCÉRT NÉZ ENGEM ÚGY EGY LÁNY, MINTHA ELVETTEM VOLNA ELŐLE AZ UTOLSÓ SZEM CSOKIS KEKSZET. Na és arra lennék kíváncsi, hogy ez miért van? Létszíves adjatok értelmes válaszokat.



2017. aug. 17. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A lányok sokszor azért féltékenykednek ,mert valójában magukban nem bíznak.Azt hiszik ,hogy a barátjuk lecseréli őket majd valaki jobbra. Nincs elég önbizalmuk ,de ezt sokszor maguknak sem vallják be. A féltékenység egy reakció arra nézve ,hogy mi van hogyha a párom talál valaki mást akit szebbnek/jobbnak/vonzóbbnak stb. talál nálam. Általában azokra a lányokra féltékenykednek ,akit ilyen potenciális veszélyforrásnak néznek. Azt hogy ennyire támadnak rád ,az valszeg arra utal ,hogy valamilyen szempontból nagyon is vonzó lehetsz ,és a többi lánynak is ez szemet szúr ,de így veszélyforrás is vagy ,a párkapcsolatukra nézve. Mivel saját magukban nem bíznak ,hogy "de ők igenis rendelkeznek annyi jó tulajdonsággal ,hogy a barátjukat meg tudják tartani", mivel ezt nem tudják elhinni ,így támadni fognak. De mivel bennük van a keresendő indok ,így nem az lényeg ,hogy te mit csinálsz. Mert mind1 mit csinálsz ,azt támadásnak veszik. Amíg ezt magukban nem rendezik le ,és nem hiszik el magukról ,hogy szerethető és értékes emberek ,és nem holnap lecserélendő rossz cipők ,addig bizony féltékenykedni fognak a többi lányra.
2017. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
" hűséget fogadnak ,nem vakságot". Elég sok emberre igaz ez ,fiúkra és lányokra is .(de természetesen nem az összesre). De ez együtt jár azzal is ,hogy nagyon is megakad a szemük azon,ha valaki jól néz ki.
2017. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CFB ***** válasza:

#1

#2

2017. aug. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!