Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy megvagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy megvagyok sértődve a barátomra a bulik miatt?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt,és nagyon szeretjük egymást. Amíg barátok voltunk, szerette volna,ha egy helyre mennénk bulizni,de amióta összejöttünk,ez megváltozott. Tartott pár házibulit,ahova csak a barátait hívta,engem nem. Volt egy koncert is a közelben, és bejelentette,hogy ő oda elmegy a társasággal,de nem kérdezte meg,hogy szeretnék-e vele menni. Egyébként mindig ez van,hogy épp az nap tudom meg,hogy buliba megy,és sosem hív sehova.

Nem vagyok nagy bulizós,egyszer nyár elején voltam valahol,és utólag tudtam meg tőle,hogy nem szerette volna,ha én oda elmennék,de ő ez időben nyaralt éppen.

Tegnap is volt egy buli,és én mondtam is,hogy elmegyek,ő pedig mondta,hogy ő nem tudja még. Aztán megláttam a barátaival,és 1x el is ment mellettem, de rám se nézett. Később odajött hozzám, megcsókolt, és elment. Aztán én még 1x odamentem hozzá,de alig voltam vele,mert mondta,hogy ő most odamegy a haverjaihoz... Olyan rossz érzés volt, hogy egy helyen voltunk, még is lesz*rt,pedig ha kettesben vagyunk,akkor el sem tud engedni engem. Késő este pedig írt sms-t,hogy merre vagyok,mert keresett engem,meg szerette volna,ha elmennék hozzá buli után,de ezek után semmi kedvem nem volt szerelmeskedni,és le is ráztam őt.

Jogosan érzem magam sértettnek? Néha egyáltalán nem értem őt, és végigfutott már minden gondolat a fejemben,hogy vajon miért nem akarja,hogy vele menjek bulizni.. És hogy ha egy helyen vagyunk,akkor miért nem törődik velem is egy picit..

Mi a véleményetek róla?Mit gondoltok?

17 évesek vagyunk mind ketten


2017. aug. 19. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogosan érzel így.

Kérdezd meg tőle mi a gond a bulikkal, miért nem törődik veled, beszéljétek meg. Ha szeretitek egymást, menni fog. Ha ezt sem sikerül tisztáznotok, akkor meg engedd el... Hosszú távon hidd el nem fogod bírni. 17/f


Egyébként fogalmam sincs miért csinálja. Nekem volt régebben egy barátnőm, akivel találkoztunk volna a haverjaimmal, de ismertem őket, és tudtam, hogy nem lesz jó ha találkozunk úgy együtt. Nem érdekeltük őket, csak egyfolytában a hülyéskedés, a cikizés, bántás ment volna, aminek nem akartam kitenni a barátnőm, de így inkább vele maradtam, mint hogy a srácokkal legyek. Lehet nála is hasonló van, de lehet bármi más is... Egy a lényeg, kérdezz rá, mondd el mit érzel, és beszéljétek meg :)

2017. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DollarDog ***** válasza:

Én se, sőt még a haverom se hozza mindig a barátnőjét házibuliba,vagy másmilyen ilyen lerészegedős partykra! Nem kell hogy azt nézze a barátnöm hogy én hogy iszom ketté magam! Ráadásul ha rámásznak se tudok mit csinálni off részegen! Csak rosszul érezné magát,azt meg nem szeretném! Persze vannak kivételes alkalmak hogy akkor csak kicsikét iszunk,de akkor nem tudod elengedni magad a buliba!

Érted a problémát nem?

2017. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Adom a kettes válaszát! Nem tudnám egy lerészegedős buliban jól érezni magamat, hogyha ott lenne a barátnőm. Nem azért, mert szégyellem vagy valami, csak nem muszáj azt látnia, hogy seggrészeg leszek:D
2017. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Enikő?
2017. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pedig láttam már részegen,de az egy buli után volt..Most jut eszembe,hogy egyszer már említettem neki,hogy a haverja mindig magával viszi a barátnőjét,ő pedig válaszolt,hogy azok mindig veszekednek,meg megy a féltékenykedés.. Meg hogy ő nem bir törődni velem olyankor..

Végülis azt hiszem megválaszoltam a saját kérdésem,de még mindig haragszok rá,amiért ilyen volt..

2017. aug. 19. 17:40
 6/10 DollarDog ***** válasza:

Szerintem ne haragudj rá ezért!

Ilyen buliknál mi is megbeszéljük hogy nem tudok mindig figyelni a barátnömre hisz a haverjaimmal is vagyok és a kettő nem fér össze! Vagy a haverjaimra figyelek vagy a barátnömre! Ha az egyik félre több odafigyelést fordittok akkor a másik fél hisztizni fog igyis ugyis!

2017. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"de ezek után semmi kedvem nem volt szerelmeskedni,és le is ráztam őt. "

Szerelmeskedni? Hallod, itt szó nincs szerelemről.

Oké,hogy nem ráncigáljuk mindenhová a barátnőnket, de ha ott van, nem nézzük levegőnek!

Kiélné magát rajtad a lakásban (amit neked 5 hónap után nem kéne engedni), mint egy bábun, mikor előtte meg lexart.

2017. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de egy párkapcsolatban alap, hogy a párok együtt menjenek el buliba. Külön? Szó se lehet róla. Ha azt mondja, hogy legyen egy kis magánélete rögtön rá vágnám, hogy ÉN vagyok a magánélete. Neki tér kell, és az, hogy kibulizza magát. Ne ragadj le nála mivel ő még élni akar, feltételek nélkül bulizni.


De, ha meg nem engeded el, annál jobban fogja csinálni.


Ha esetlet ez ellen ellenvetésed van, akkor kérlek írd le mert ezeket én tapasztalatokból, hallottakból hallottam és a szüleimtől illetve rokonoktól, így én is ez alapján írtam.

2017. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: Egy párkapcsolatban szükség van arra, hogy néha a párunk nélkül is kikapcsoljuk! Akár buli, akár mi, de a legtöbb embernek szüksége van arra,hogy CSAK barátokkal elmenjen szórakozni, ide-oda. Nem kell össze ragadni a párunkkal. Ez nem csak az én véleményem,hanem párkapcsolati tanácsadok, pszichológusoké is!

Tévedés,hogy kizárólag te vagy a magánélete. Mégis miféle birtokló hozzáállás ez?!

Lehet,hogy te nem tudod elképzelni nélküle a szórakozást, ám legyen. Viszont ha nem fogadod el, hogy az esetleges partnerednek van rá igénye,hoy nélküled menjen, akkor gondok adódhatnak, és a te hozzáállásod miatt. Ha nem változtatsz a hozzáállásodon, akkor meg fogod szívni egy párszor, vagy pedig találsz egy papucs férfit (amennyiben lány vagy), aki majd elmondja neked, hogy "Igen drágám! Rendben drágám!",miközben kézzel-lábbal nem azt csinálná.

2017. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy kanbuli, és akkor az ember elmegy haverokkal partyzni.

De az, hogy soha nem megy veled, meg egy buliba elmegy melletted... he? :O

De party után fel tud hívni, hogy tedd már szét a lábad, mert neki most olyanja van....

Párok szoktak együtt is bulizni,meg van külön kanbuli, meg csajos este, ez lenne a normális.

A ti esetetek nem normális.

Szerintem hülyének néz a gyerek, és semmibe vesz.

Egy normális párkapcsolat nem így néz ki.....

2017. aug. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!