Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen szituációban mit kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szituációban mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy éve nagyon tetszik egy srác, viszont neki én nem vagy nem is tudom. Neki nem kell kapcsolat ugye, mivel még fiatal és élvezi a szabadságot. Egy városi rendezvényen közös haver miatt, a közelében voltam végig. *Nagyon élveztem, el tudtam volna szállni a boldogságtól*

A rendezvény után egy pár nappal rámírt a legjobb barátja. Beszélgettünk ismerkedtünk.. aztán közölte velem, hogy nagyon megkedvelt... Nekem nem jön be annyira. Sőt..

Most komolyan, mit lehet ezzel tenni??


2017. aug. 21. 08:48
 1/3 DollarDog ***** válasza:
Megmondod neki hogy te nem érzel úgy iránta!
2017. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki hogy bocsi de nem érzek irántad semmit, a másik fiúnak meg megmondod az őszintét.. Én 3 nappal ezelőtt vallottam szerelmet egy lánynak és tessék.. együtt vagyunk! :)
2017. aug. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak hát értitek, ha a haverját megbántom és elmondja neki, akkor csak én leszek a szar, és még kevésbé fogom érdekelni :(

Köszönöm a válaszokat. <3

2017. aug. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!