Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok. Ti hogy reagáltok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti hogy reagáltok ha egy átlagos vagy akár jobb külsejű srác/pasi úgy akar megismerkedni, hogy odamegy és azt mondja. " Szia, megláttalak és szimpatikusnak tűntél. " utána helyhez illően folytatja a mondatot?

Figyelt kérdés

Mondták nekem, hogy ne féljek nyugodtan menjek oda és ismerkedjek. A többi jön magától.

De ha tetszik is akkor pl egy boltban vagy parkban egyedül ül egy lány egy padon, aki pl tetszik nekem, akkor mit mondjak tovább? ezt én nem tudom folytatni mondatban..Most odáig oké h szimpi volt és gondoltam odamegyek ezt elmondani neki, de hogyan tovább miről beszéljüónk? :)



2017. aug. 21. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha tetszik, akkor orulnek. Ha nem teszik, akkor lefujom a gazspremmel a kocsogot XD 21L
2017. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Miért fújnád le őt gázsprével ha csak ismerkedni szeretne.. ilyen hozzá álással nem lesz pasid soha☺
2017. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mire van a szád??? Tán néma vagy hogy nem tudnád neki megmondani hogy bocsi most nincs kedvem vagy ne haragudj de nekem már van pasim.. neheragudj de nem vagy szimpatus.. Ezeket megmondod nos békén hagy téged.. De ne gázsprével te léány..😞
2017. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer a heven lattam ilyet. Egy atlagos külsejű fiu volt de full magabiztosan odament a lanyhoz. Mondta neki, hogy szimpatikus, talan megkérdezte, hogy merre jart, aztan mondta h le kell szállnia de szivesen találkozna valamikor es elkérte a csaj számát aki megadta neki.. Szoval szerintem a lenyeg h magabiztosan odamenj kerdezz párat es hívd meg másnapra egy kávéra pl. :)
2017. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem is tetszik akkor örülnék..mivel kevés fiú lenne ilyen bátor :D Utána légy őszinte ,hogy szeretnél vele megismerkedni aztán kérdezgetni hogy hívják, hova valósi ,tanul vagy dolgozik valahol stb. Ha nem tetszik megmondanám ,hogy "bocsi nem szeretnék most ismerkedni".
2017. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 5-össel. :)
2017. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én örülnék neki, ha szimpatikus nekem is. Meg ha nem tapad nagyon.

..de hogy tovább miről beszélgethetnénk? Lehet ez furcsán hangzik, de én akkor se nézném hülyének a srácot ha mondjuk ott vagyok a tescoban/sparban/vagy ilyesmi helyen, és ő odajönne hozzám, és megkérdezné, hogy láttam, hogy akciós a tojás (vagy bármi más).:DDD


Szóval igen, én valószinűleg nem zavarnék el senkit aki (az én megítélésem szerint) normális.(:

2017. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon meglepődnék, ha hozzám odajönne egy srác. :D Mert mostanában nem nagyon vannak olyan fiúk, akik ismerkedni akarnak. Ráadásul így. :)) Szerintem nagyon aranyos vagy, hogy ezt feltetted kérdésben. ☺ Ha pedig nem tudsz mit mondani a kiszemeltnek, nyugodtan dobj fel egy olyan témát, hogy milyen a napja eddig?, szeret-e sêtálni vagy valami. Ha az utóbbira igent mond, hívd el valahova sétálni. :) Az nagyon aranyos tud lenni.😀


Remélem tudtam segíteni! Sok sikert!😇

2017. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a válaszokat :)
2017. aug. 21. 23:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszer egy 160kilos pattanasos srac jott oda hozzam, eljatszotta, hogy ismer es reg talalkoztunk, mindezt a zebran mikozben mentem valahova. 16 voltam es engem pl kirazott tole a viz, ahogy ezt eloadta, lehet ismerosom ismerose volt es egy 1x talalkoztunk. Engem az utcan senki ne szolitson le. De ez Én vagyok.


De ha neki volt bátorsága ehhez, akkor mas sracoknak legyen!

Sok sikert! Kedvesnek tűnsz.


(ugyan abban az evben egy kigyurt srac is odajott hozzam, hogy uljunk be valahova, szeretne jobban megismerni. Mikozben szorolapoztam. Helyes volt, de én így idegenekkel nem ismerkedem. Tőle mégjobban kivert a víz... Leállt a csuklómat simogatni, amelyik kezemben a lapokat tartottam.

Koverkes lanykent, nekem az elso ami beugrott, hogy ez engem konnyu predanak hisz... Idegen ne akarjon tolem semmit, majd ha rendszeresen latom semleges terepen, sokat beszelgetunk es megismerem, akkor eldontom, hogy barmi...) Boltban, parkban talalkozva esetleg skype elerest adok.


Szoval az elutasitas is komplex okokbol lehet. Lanya valogatja.

2018. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!