Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nekem miért nem jön össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jön össze semmi azzal akivel szeretném?

Figyelt kérdés

Nem az a fajta vagyok, aki minden hímneműbe beleszerelmesedik, de eddig kétszer-háromszor volt olyan, hogy valaki nagyon megtetszett (úgy hogy amikor nem voltunk együtt akkor még sírtam is úgy hiányzott). Viszont egyikőjükkel se jártunk, csak barátok voltunk. És én olyan vagyok aki nem szeret az érzéseiről beszélni.

Mostanában magányosnak érzem magam és érzem hogy szükségem van valakire (rá) hogy meghallgasson,de ne úgy mint barát, hanem ennél több legyen..

Meg attól is félek, hogy azért nem jön össze, mert baj van velem, eddig egy barátom volt és félreértés miatt szakítottunk. Azóta nem merem magamhoz közelebb engedni fiúkat..

15/L


2017. aug. 21. 17:23
 1/3 anonim válasza:
Legtöbbször azért nem jönnek össze a dolgok, mert túlságosan erőltetjük. Adj időt magadnak amíg teljesen túl tudsz lépni a szakításon és ne félj egyedül lenni. :) Az én véleményem az, hogy jelen esetben a barátaidra van szükséged. :)
2017. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert attól, hogy tetszik valaki, ne azt jelenti, hogy össze is illetek. Ezért kell nyitottabbnak lenni, és nem egy emberrel "erőltetni" a dolgot. Sokkal jobb a spontaneitás.
2017. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj privátot! :)
2017. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!