Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha mindenki csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mindenki csak a nagy mellem miatt akar velem lenni?

Figyelt kérdés
Mindenki teszi a szépet, hogy ílyen jó fej olyan jó fej vagyok, meg így szercsi ugy szercsi aztán összejövünk rögtön csak a mellem markolássza meg kéri hogy vegyem ki meg hogy hagy verje rá meg ílyenek. Tudom hogy nagyon nagyok sokkal nagyobb mint más csajoknak meg ráadásul vékony is vagyok ezért még jobban látszik de én nem csak egy pár kemény duda vagyok!! Mit tegyek??? 16L

#köcsögpasik
2017. aug. 21. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem linkelsz képet a melledről, akkor sajna nem hisszük el, hogy nagy... :(
2017. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én elhiszem. Nekem is nagy melleim vannak és sokan mondják hogy nagyok (barátok is) meg látom ha valaki megbámulja. Próbálj meg olyan ruhákat hordani amik nem hangsúlyozzák annyira a melleket. Jobban ismerkedj emberekkel mielőtt összejöttök.

Ezeket tudom csak tanácsolni. ne hívd fel rájuk a figyelmet. És csak olyannal jöjj össze akivel szeretitek egymást. Ezek az emberek nem szeretnek.

2017. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan ez a helyzet nálam is sajnos :D de ezekkel nem kell foglalkozni :) 17L
2017. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kérdés 1 , akkor miért jössz össze olyannal? Egy kis ismerkedés után eléggé egyértelművé válik ki milyen ember, hogyha ezt nem vagy képes észrevenni és a naívságod elvakít az a te egyéni gondod..

"rögtön csak a mellem markolássza " Ehhez két ember kell, ezek szerint engeded nekik akkor meg mi mást vársz ha te sem vagy képes tartani a derekad és várni egy kicsit? (ha meg nem engeded neki, akkor vágd pofán és menj be rendőrségre amiért zaklatott, de gondolom nem ez a helyzet.)

Kicsit agresszív hangvételű lett, elnézést.

18f

2017. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"Keress kérdéseket hasonló témában: köcsögpasik" Részben emiatt akadtam ki, részben meg azon hogy ismét a romlott világba nyerhettem betekintést hol az ember erkölcstelen és mocskos, mindegy jobbat én se tudok javasolni ismerkedj körültekintőbben.
2017. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket szerintem jó messzire kerüld el. Aki ilyeneket akar tenni vagy ilyeneket kér azoknak tudj "NEM"-et mondani. Az ilyenek téged nem lánynak/nőnek néznek téged, hanem csak egy darab húsnak, akivel eltöltik az idejüket, majd ha ráunnak akkor eldobják. De ne csüggedj.. biztos fogsz majd találni olyat, aki nem a mellet látja benned, hanem tényleg azt, amilyen valójában vagy.

21/F

2017. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha kis melled lenne akkor bezzeg az lenne a baj, hogy miért nem figyelmek fel rád a fiúk...
2017. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De kell neked mellekrő beszélned, most felállt a farkam, de túl álmos vagyok hozzá, hogy kiverjem. 😡
2017. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj kislány...xD azért érdeklik a melleid mert 1. Kamaszok 2. Valószínűleg nem az agyi teljesítményeddel tudod őket lenyűgözni 18/f
2017. aug. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan felsőt felvenni, ami nem emeli ki annyira a melled és talán nem veszik észre. Ennél többet nem tudsz tenni, biztos lesz olyan, aki szívesen veled lesz és nem csak a melleid miatt.
2017. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!